Senjorai autobusais važiuos beveik nemokamai

(3)

Klaipėdos miesto taryba trečiadienį pritarė, kad asmenys, sulaukę 70 metų, nuo sausio 1 d. galės įsigyti metinį bilietą važiuoti visuomeniniu transportu Klaipėdoje už lengvatinę 10 eurų kainą.

Tarybos narys Arvydas Vaitkus siūlė, kad lengvata būtų taikoma asmenims, sulaukusiems 65 metų, tačiau dauguma Tarybos narių nusprendė, kad taip bus galima padaryti vėliau, kai bus patikslintos miesto biudžeto galimybės.

Konservatorius Aidas Kaveckis sakė, kad išlieka kryptis eiti link visuotino nemokamo transporto uostamiestyje.

Tarybos narys Arūnas Tuma piktinosi, kad šis Tarybos sprendimas skirsto pensijinio amžiaus sulaukusius žmones.

„Kuo vieni blogesni už kitus“, - replikavo A. Tuma, manantis, kad miesto biudžete buvo galima jau dabar rasti pinigų taikyti lengvatas didesnei žmonių grupei.

Klaipėdos savivaldybės transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus taip pat pasidžiaugė, kad miesto Tarybos nariai patvirtino nuostatą, kad terimuoti bilietai nuo kitų metų vasario 15 d. galios jau ne pagal kalendorinius mėnesius, o pagal konkretų dienų skaičių nuo pirmojo bilieto pažymėjimo autobuso komposteryje.

Iki šio mėnesio bilietas, įsigytas mėnesio viduryje, galioja tik iki mėnesio pabaigos, dabar jis galios 30 dienų nuo pirmojo pažymėjimo.

Taip pat bus 180, 365 dienų galiojimo bilietai, nesusiję su kalendoriniais mėnesiais.

„Bilietų autobusų kainos Klaipėdos mieste lieka tokios pat, iki 1,8 euro brangsta bilietai maršrutuose į Kretingą ir Palangą“, - būsimas naujienas vardina R. Mockus.

Anot jo, bus naikinama galimybė įsigyti pigesnių bilietų „Klaipėdos keleivinio transporto“ patalpose S. Daukanto gatvėje, ten bilietai kainuos kaip ir kitose fizinėse bilietų pardavimo vietose (kioskuose).

„Taip siekiame mažinti kontaktų skaičių pandemijos metu ir skatiname pirkti internetu, kur bilietai kainuoja pigiau“, - sako R. Mockus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder