Įdėkite tai į maišus ir kenkėjai išskris iš sodo. Apie netikėtą būdą, kuris apsaugos derlių

(7)

Patyrę sodininkai ir „protingi sodininkai“, norėdami apsaugoti vaismedžių sodą nuo kenkėjų, naudoja maišus su vandeniu. Šis metodas aprašytas interneto svetainėje „napensii.ua" esančioje publikacijoje.

Spinduliai, krintantys ant maišų su vandeniu, sukuria atspindį, kuris gali išgąsdinti muses, uodus ir kitus kenkėjus

„Šis metodas gana netikėtas ir daugeliui atrodys keistas. Tačiau jei mėgstate eksperimentuoti, tuomet patariame būtinai išbandyti tokią savo sodo apsaugą nuo kenkėjų, - ragino leidinio autoriai. - Šio metodo esmė ta, kad ant medžių kabinami maišeliai su vandeniu, į kuriuos pamerkiamos kelios monetos“.

Naudojimas

Paimkite paprastą permatomą maišelį, įdėkite į jį septynias blizgančias monetas, pripilkite 70 proc. vandens ir užriškite. Maišelį su vandeniu ir monetomis pritvirtinkite prie medžio toje vietoje, kur ant jo kris saulės spinduliai. Būtent saulės šviesos atspindys sukurs vabzdžių apsaugą.

„Viskas labai paprasta - ant vandens pakelių krintantys spinduliai sukuria atspindį, kuris gali atbaidyti muses, uodus ir kitus kenkėjus.

Kai šviesa pradeda sklisti per vandens paketėlį, ji ima lūžti ir atsispindėti visomis kryptimis. Taip sukuriama daugybė savotiškų veidrodžių, kurių spindesį sustiprina ir monetos. Vabzdžiams toks intensyvus švytėjimas nepatinka ir jie nuskrenda nuo medžių", - aiškinama straipsnyje.

Šis metodas yra visiškai saugus naminiams gyvūnams, nes nenaudojami cheminiai preparatai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder