Šį vaistinės preparatą įpilkite į vandenį ir derlius bus obuolio dydžio. Slapta česnakų trąša pavasarį

(5)

Norėdami surinkti gausų česnakų derlių, patyrę sodininkai juos maitina medžio pelenais.Apie šią ir kitas česnakų auginimo taisykles pasakojama vienoje interneto svetainės publikacijoje „Česnakas užaugs obuolio dydžio: slaptas tręšimas".

Kaip ir visiems kitiems augalams, česnakams reikia trąšų. Dažniausiai daržininkai naudoja azoto trąšas, kurių reikia įpilti vieną kartą - pavasarį, pasirodžius pirmiesiems daigams. Česnakams augti reikia jėgos, todėl pavasarį juos taip pat verta pamaitinti karvių mėšlo tirpalu.

Trąšos iš karvių mėšlo

Norint tai padaryti, reikia ištirpinti vieną dalį karvių mėšlo septyniose dalyse vandens. Paruoštą tirpalą reikia laistyti česnakų lysvėse, kad jis nepatektų ant lapų ir stiebų.

Tręšimas iš pelenų

Patyrę daržininkai česnakams tręšti naudoja ir medžio pelenus. Jis barstomas tarp eilučių, kad česnakai užaugtų dideli. Taip pat česnakus galima laistyti tirpalu, pagamintu iš 200 g pelenų, ištirpintų 10 litrų vandens.

Druskos tirpalas

Ištirpinkite 3 valgomuosius šaukštus druskos 10 litrų vandens. Šis tirpalas padės išvalyti dirvą nuo ligų sukėlėjų.

Tręšimas naudojant amoniaką

Tarp sodininkų populiari česnakų trąša yra tirpalas, paruoštas iš amoniako. Jam paruošti 10 litrų vandens reikia atskiesti 25 ml šio vaisto ir išpurkšti ant česnakų „plunksnų”.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder