Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Karolis
Karolis, 2022-01-02 12:10

Ta slėptuve yra labai gerai išsilaikiusi ja galima atstatyti atkurti bet ne jiems reikia nugriauti jei karas prasidėtu slėptuviu tai nestato o ir senu neleidžia pasilikti BAISU !!!!!

Toz
Toz, 2021-12-04 18:31

Grečiau verskit tą atgyveną.

Kazalupskis
Kazalupskis, 2021-12-04 00:22

O aš galvoju, kad slėptuvę reikia atstatyti ir dar gerokai praplėsti. Kaip ir kitas slėptuves, jų nemažai yra, tik labai apleistos. Negi nematote, kad mūsų didieji "broliai" prisivežė rakietų į buvusias Prūsijos žemes, paleido patruliuoti bombonešius palei sienas ir kai tik pasitaiko proga per visokius Zapad'us, pažvangina ginklais. Aišku, su sąjungininkų pagalba apsigintume, bet kare kaip kare, visko atsitinka, todėl būti pasiruošus niekada ne pro šalį.

Tai
Tai, 2021-12-03 21:44

Kas is to, kad nugriaus abu pastatus baisuoklius. Medziu eile pasodinkite, bent pagal gatve. Koks uzterstumas senamiestyje! Medziu- nei vieno, o gatve salia eina kaip magistrale, judejimas nesibaigiantis! Paziurekit, kaip atrodo plika piliavietes teritorija, visiskai plynas laukas, nuskustas ir trinkelemis isklotas. Plotas didziulis, bet nemalonu nei vaikscioti, nei buti ten. Medziu nera, gelynu nera. Visur tik asfaltas ir trinkeles. Kodel yra leidziama sitaip darkyti miesta?! Tas pats Jono kalnelio teritorijoje. Kur medziai, augalai dekoratyviniai ar bent kokie? Velgi, plynas nuskustas laukas. Erdve jusu "nuostabioji", kurioje nemalonu buti niekam.

Kolian
Kolian , 2021-12-03 06:29

Gaila bus, musu broliu ukruineciu, reikes ieskoti nauju pastatu kur dainuoti.

spoil
spoil, 2021-12-03 00:09

O gal ir aikstele kur su kiaura tvora prihvatizuotu, senosios perkelos pastata na ir visu pazyba pazymeta-nusisioti elektro ir vandens pastotes. O tada tikrai vaizdas atsivertu mmm, o kolkas ir tai dziugina, kad laukia tokios permainos.

Nusivylęs memelenderis
Nusivylęs memelenderis, 2021-12-02 09:35

Tai, kad nėra ten ką gožti. Pilies nėra, kalnas įspūdžio nedaro. Mieste laukų ir pievų yra kiek nori. Kai tokie vėjai siaučia, reikia kaip tik pastatais užstatyti. Ir dar tas automobilio kultas. Vietoj to, kad mažinti automobilių skaičių miesto centre, dabar tik skatinamas jų pritraukimas. Žodžių miestas vystosi ne ta linkme

Drs
Drs, 2021-12-02 08:39

Tokių daug, bet čia miesto vadovybės, tai tuo ji ir ypatinga, likęs pylimas su išsaugota slėptuve neužgožtų vaizdo į piliavietę, taptų dar vienos traukos centru turistams, man būtų įdomu apsilankyti tokioje slėptuvėje.
Kažkokios atsiprašant aikštelės vardant šluoja viską.
Kas dabar neįstorija, po 50 metų bus istorija ir neišsaugoje to liks tik apgailestauti.

pastebejimas
pastebejimas, 2021-12-01 22:24

Sunaikins istorinę miesto vadovybės slėptuvę?o tai kur tada miesto vadovybė slepsis???)))))))

Bet
Bet , 2021-12-01 21:23

BET VA JAU MONTUOJAMI PARKOMATAI NUO SAUSIO 15 IKI KAUNO GATVĖS. Visgi valdžia spjovė miegamiesiems rajonams į veidą ir nusprendė pralobti.

Durnių laivas
Durnių laivas, 2021-12-01 21:06

Šita valdžia,ką moka,tai moka-griauti.Ją vis rusai puola.tai kur valdžiagyviai slėpsis,kai užpuls,gi visos slėptuvės Lietuvoje griaunamos arba naikinamos.Miškus kerta,slėptuves griauna,tai kaip jie galvoja nuo priešų gintis,ar su Spartanu lėktuvėliu ruošiasi evakuotis,kaip Afganistane.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.