3 patarimai, kurie padės sustiprinti širdį

Užimtos dienos priverčia pamiršti tai, kas svarbiausia - sveikata. Gali atrodyti, jog nėra laiko atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Tokie įpročiai, kaip fizinis aktyvumas, pakankamas miego kiekis, subalansuota mityba atrodo, kaip užduotys, kurių neįmanoma įvykdyti. Paruošėme jums patarimų, kurie leis tai pakeisti. 

 

Bendraukite gyvai

Bendravimas žinutėmis, telefonu, socialinėse medijose - patogus, tačiau dažnai toks bendravimas priverčia pasijausti vienišam, izoliuotam. Šie jausmai siejami su padidinta širdies ligų, miokardo infarkto, insulto išsivystymo rizika. Jei norite to išvengti, bendraukite gyvai. Suplanuokite greitus pasimatymus pasivaikščiojimui parke, puodeliui kavos, papietaukite su kolega. Taip sumažinsite vienišumo jausmą, jausite bendrumo jausmą. 

Pakeiskite pusryčius

Jei jūsų įprasti pusryčiai susideda iš rafinuotų grūdų, perdirbtos mėsos produktų, produktų, turinčių pridėtinio cukraus ir sočiųjų riebalų, turėtumėte juos pakeisti. Tokie maisto produktai didina antsvorio riziką, taip pat cukraus, cholesterolio kiekį kraujyje - visi šie veiksniai yra širdį žalojantys veiksniai. 

Ieškokite daug skaidulų turinčių maisto produktų, kurie mažins cholesterolio kiekį kraujyje, gerins žarnyno funkciją, mažins diabeto išsivystymo riziką, lėtinius uždegimus. 

Vaisiai, riešutai, sėklos, pilno grūdo produktai - puikūs daug skaidulų turintys pusryčių variantai. 

Meditacija

Radote laisvą minutę, todėl nusprendžiate panaršyti socialiniuose tinkluose? Kažką primena? Suraskite laiko pamedituoti, tyrimai rodo, jog medituojantys žmonės turi mažesnius cholesterolio rodiklius kraujyje, mažesnę diabeto, insulto, hipertenzijos, vainikinių kraujagyslių ligų išsivystymo riziką. 

Meditacija leidžia kūnui atsipalaiduoti ir taip efektyviai sumažinti kraujospūdį, širdies susitraukimų dažnį, kvėpavimo dažnį, deguonies suvartojimą, adrenalino, streso hormono koncentracijas kraujyje. 

Susikoncentruokite ties kvėpavimu, klausykite vedamos meditacijos, gamtos garsų - pasirinkite tai, kas tinka jums. 

Tiesiog pabandykite surasti ramių minučių laiko savo mintims dienos metu. Pastebėsite, koks naudingas įgūdis meditacija yra ne tik jūsų širdžiai, bet ir visai sveikatai. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder