Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
O aš kaip tik prašiau skiepyti su Astra Zeneka. Nieko baisaus nebuvo, porą dienų kaip lengvas gripelis prasisuko, bet kai pensinykui niekur skubėti nereikia, tai ant sofos pasivarčiau kol praėjo. Dabar jau ateina antrojo skiepo eilė, irgi skiepysiuos tik su Zeneka ir ramiai gyvensiu per visą vasarą, o gal ir gerokai ilgiau.
Pagyvenęs žmogelė, 2021-05-10 15:55
Sutinku su jumis gerbiamas profesoriau. Pasisiskiepijau Astra zenicaJaučiuosiu puikiai. Buvo tam tikra organizmo reakcija. Bet viskas greitai baigėsi. Mokslininkai dirba. Niekas nenori mūsų žudyti. Visos vakcinos geros. Čia nesveika konkurencija. Ačiū jums už gerą straipsnį. Rašau antrą karta. Nes pirmam yra klaidų. Čia netyčia. Pirštas nuslydo.
Česlava, 2021-05-09 17:05
Sutinku su jumis gerbiamas profesoriau. Pasiskiepijau ASTRA zenika. Jaučiuosi puikiai. Buvo tam tikra organizma reakcija. Bet viskas greitai baigėsi. Mokslininkai birba. Niekas nenori mus žudyt. Visos vakcinos geros. Ačiū už gerą straipsnį.
Česlava, 2021-05-09 16:11

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.