Kaip išlaikyti tolygų savaiminį įdegį visus metus?

Vasaros sezonas, rodos, visuomet prabėga greičiausiai. Pagaliau sulaukę atostogų skubame ne tik ilsėtis, bet ir mėgautis saule, tikėdamiesi rausvo vasaros įdegio.

Deja, deginimasis saulėje ne tik atima daug svarbaus laiko, kuris galėtų būti paskirtas visiškam atsipalaidavimui, tačiau taip pat nėra sveikas mūsų odai. Ar yra išeitis? Žinoma savaiminis įdegis.

Kodėl savaiminis įdegis?

 Pastaruoju metu informacija apie neigiamą saulės poveikį odai darosi vis garsesnė, bene visi žinome, jog kenksmingi saulės spinduliai gali sukelti įvairius odos pažeidimus, taip pat odos vėžį. Kol saule džiaugiamės saugiai, taip norimo rusvo įdegio nebūtina pamiršti – jį galime pasiekti kur kas saugesnėmis savaiminio įdegio priemonėmis. Toks įdegis suteikia galimybę džiaugtis bronzine oda visus metus, be to, leidžia pasirinkti jums tinkamiausią įdegio toną. Tereikia šiek tiek praktikos ir laiko, visa kita patikėkite savaiminio įdegio priemonėms.

Kaip paruošti odą savaiminiui įdegiui?

 Tolygiam savaiminiam įdegiui pasiekti ypač svarbus odos paruošimas, nuo to priklauso tolygus įdegio pasiskirstymas ir išsilaikymas ant odos. Pirmasis žingsnis: šveitimas, kurio metu pašalinamos negyvos ir sausos odos ląstelės, išlyginamas odos paviršius. Šveitimui rekomenduojama rinktis bealiejinius šveitiklius, tam puikiai tiks Vita Liberata prekinio ženklo produkcija, kuri yra būtent orientuota į natūraliai atrodančio savaiminio įdegio priemones.

Šiose priemonėse naudojami tik natūralūs ir organiški sertifikuoti ekstraktai, kurie yra saugūs odai ir aplinkai. Nušveistą odą sudrėkinkite drėkinamuoju kremu, skirdami ypatingą dėmesį sausoms kūno dalims: alkūnėms, keliams. Po šveitimo procedūros rekomenduojama atlikti plaukelių šalinimą praėjus bent 24 val., o savaiminio įdegio aplikavimą – dar po 24 val. Prieš priemonės aplikavimą, nusiprauskite po dušu nenaudodami muilo ar dušo želės. Leiskite odai pilnai išdžiūti ir nebetepkite jokių kremų. Pasirinktą savaiminio įdegio priemonę tolygiai paskirstykite ant sausos kūno odos su specialia pirštine.

Patarimai, kaip ilgam išlaikyti savaiminį įdegį

 Tam, kad savaiminiu įdegiu galėtumėte džiaugtis kuo ilgiau, svarbu nepraleisti jau minėto pirmojo žingsnio – šveitimo ir drėkinimo. Taip pat atminkite, jog įdegis laikosi ilgiau ant sudrėkintos odos, tad, nepriklausomai nuo sezono, kas dieną drėkinkite odą losjonais ir kremais. Šiuo metu taip pat galite rasti priemonių, kurios ne tik suteikia įdegį, bet ir drėkina odą bei maitina vitaminais. Kitas naudingas būdas palaikyti rausvą odą kuo ilgiau – laipsniško savaiminio įdegio losjonas, kuris sudrėkins odą ir suteiks jai papildomą švelnų atspalvį.

Šią priemonę galite tepti ant kūno tiesiog rankomis kaip įprastą drėkinamąjį losjoną. Taip pat po aplikacijos venkite odos priežiūros priemonių su AHA rūgštimis ar baseinų, tai paskatins įdegio blukimą. Jeigu norite ir veidui suteikti sveiką ir natūralų rausvą įdegį, rinkitės būtent veidui skirtas priemones, pavyzdžiui, skaistinamąjį drėkinamąjį kremą Vita Liberata Beauty Blur, kuris tinka visų tipų veido odai, o sudėtyje yra drėkinamųjų ir glotninamųjų medžiagų. Šią priemonę galite rinktis iš keturių atspalvių, tad įgauti saulės nubučiuoto atspalvio efektą galės visi.

 Tolygiai švytinčia oda galima mėgautis ne vien po vasaros atostogų. Rusvos ir sveikos kūno odos efektą galite pasiekti greitai, saugiai ir išlaikyti jį visus metus. Iš tiesų, savaiminio įdegio procesas tampa kur kas paprastesnis jau turint praktikos ir naudojant kokybiškas priemones. Nepamirškite, jog norint gražaus savaiminio įdegio itin svarbus yra odos paruošimas, tad niekuomet nepraleiskite šio žingsnio. Nuo šiol saulėtas atostogas praleiskite tiesiog ilsėdamiesi, o ne stengdamiesi įgauti kuo tolygesnį natūralų įdegį.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder