Karalienę pribloškė anūko elgesys: 1 staigaus posūkio nesitikėjo

Kate Middleton ir princas Viljamas buvo slapta susižadėję kelias savaites, kol savo šeimoms, įskaitant Karalienę, pranešė džiugias naujienas, tačiau, kaip teigiama vienoje knygoje, kai jie pagaliau buvo pasiruošę tai paskelbti pasauliui, viskas pajudėjo labai greitai.

Po beveik dešimtmetį trukusių pasimatymų, princas Viljamas  pagaliau priklaupė ant kelių ir paprašė dabartinės Kembridžo hercogienės tekėti už jo, rašo mirror.co.uk.

Gyvenimą pakeitęs momentas įvyko per romantiškas atostogas Kenijoje, kur jie nakvojo atokiame mediniame namelyje prie Rutundu ežero.

Nusprendė kurį laiką išlaikyti savo sužadėtuves paslaptyje

Kate, kuriai sekmadienį sukanka 40 metų, tą akimirką apibūdino kaip „labai romantišką“ ir namelio svečių knygoje parašė, kad tai buvo „nuostabios 24 valandos“. Tačiau žinodami apie žiniasklaidos antplūdį, kurio sulauks paskelbus apie ketinimą tuoktis, Viljamas ir Kate nusprendė kurį laiką išlaikyti savo sužadėtuves paslaptyje.

Savo knygoje „Kate: Būsimoji Karalienė“ karališkoji ekspertė Katie Nicholl teigia, kad Kate savo naują sužadėtuvių žiedą, kuris anksčiau priklausė princesei Dianai, padėjo į seifą. Tačiau 2010 metų lapkričio 16 dieną jie nusprendė, kad laikas pranešti pasauliui, jog jie ketina tuoktis.

Karalienė nustebo dėl tokio pranešimo staigumo

Tačiau Viljamas turėjo atlikti labai svarbų darbą, nes kaip vyresnysis karališkosios šeimos narys pirmiausia turėjo prašyti Karalienės sutikimo.

Pasak Katie, Karalienė pusryčiavo su princu Filipu, kai jai paskambino anūkas. Ji tvirtina, kad monarchė buvo „sujaudinta sulaukusi Viljamo skambučio, ir šiek tiek nustebo dėl tokio pranešimo staigumo“.

Šaltinis karališkajai ekspertei pasakė: „Karalienė nenutuokė, kad tą rytą sulauks pranešimo. Tai buvo gana skubota, nes Viljamas, matyt, nerimavo, kad ši naujiena nutekės“.

Katie rašo: „Viljamui patiko pergudrauti žiniasklaidą, ir tą žinią jis norėjo paskelbti pats. Jis tikrai nenorėjo, kad laikraštis pirmasis sužinotų naujieną, kaip tai nutiko su jo tėvo ir Kamilos sužadėtuvėmis“.

Pasikalbėjęs su Karaliene, Viljamas paskambino savo tėvui princui Čarlzui ir Kate tėvams, o pokalbių metu šalia jo sėdėjo susijaudinusi būsimoji nuotaka. Katie teigia, kad pranešus savo naujienas princui Hariui, šis apsidžiaugęs pajuokavo, kad „kodėl jie taip ilgai delsė?“.

Tada atėjo laikas apie tai pranešti darbuotojams, o Viljamo nerimas, kad naujienos gali nutekėti, reiškė, kad jie norėjo paskelbti oficialų pranešimą tą patį rytą. Rūmų darbuotojai labai apsidžiaugė džiugia naujiena, tačiau viską paruošti turėjo vos per dvi valandas.

Vėliau tą dieną pora pasirodė Bakingamo rūmuose prieš fotografus, kad praneštų naujienas, o Kate pademonstravo savo nuostabųjį žiedą. Po kelių mėnesių pora susituokė Vestminsterio abatijoje ir per beveik 11 metų susilaukė trijų vaikų – princo Džordžo, princesės Charlotte ir princo Louis.

Kai Kate savaitgalį švęs savo 40-ąjį gimtadienį, neabejotina, kad jos vyras ir vaikai bus šalia.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder