Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sveiki, ponios ir ponai, ar jums reikia finansinės pagalbos? Aš Maxas Bentas. Esu skolintojas ir finansinis patarėjas. Ar jums reikia skubios paskolos skoloms išlaisvinti, ar jums reikia paskolos nuosavybei, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite daugiau, nes esame čia, kad visos jūsų finansinės problemos taptų praeitimi. Susisiekite su mumis el. Paštu: [email protected] [email protected] Tai „Ocean ***** Hipotekos“. Siūlome paskolas tiems, kurie domisi priimtina 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo 5 000,00 Euro iki 100 000 000,00 Euro.
Max Bent, 2021-04-18 17:35
Ir dar pastebėjimas ne į straipsnio temą. Klaipėda, su šiuo metu džiuginančiais rodikliais, niekam neįdomi, bet, kad tokia ir liktų, reikia pastangų. Balandžio 14d. Ve perspausdino straipsnį apie 2 židinius Klaipėdoje, o vakar parašė ir Lrt. Ponas Grigaliūnas sunerimęs dėl židinio- Klaipėdos Valstybinėje kolegijoje, kurioje, berods, 19 atvejų. Kadangi visi Lietuvos židiniai atvaizduoti sam/švieslentės/protrūkiai - šio nėra. Įdomu sužinoti, kur pasiklysta. NVSC neperduoda Statistikam ar Statistikai neatvaizduoja. Pasigilinkim dabar, kol dar nėra didelių skaičių, nes vėliau sakys- nebespėjam...
To straipsnio autorei, 2021-04-16 08:59
Sutinku 100 proc. !!! Klaipedos sav komunikacija baisi!
Julija, 2021-04-16 07:50
Po praėjusio mano komentaro - puikiai padirbėta su ta 17 kategorija. Ne tik "patiekta, be ir sukramtyta". Viskas aiškiai ir paprastai eiliniam piliečiui. Nei Klaipėdos miesto savivaldybė, nei sveikatos biuras neatsižvelgė į šį momentą. Šis straipsnis, kaip instrukcija, turėtų būti talpinamas pagrindinėje informacijoje apie vakcinavimą įstaigų psl.
To straipsnio autorei, 2021-04-16 06:44

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.