Kretingos ligoninei vadovaus Romaldas Sakalauskas (1)

Kretingos rajono savivaldybės VšĮ Kretingos ligoninės vadovo konkursą laimėjo buvęs ilgametis Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas Romaldas Sakalauskas.

VšĮ Kretingos ligoninės vadovo konkursas buvo paskelbtas spalio pradžioje po to, kai baigėsi šiai įstaigai nuo 2006-ųjų vadovavusios vyr. gydytojos Ilonos Volskienės kadencija.

Konkursas vyko dviem etapais. Pirmojo etapo metu paraiškas dalyvauti konkurse pateikė keturi kandidatai, tačiau dalyvavo tik du. Antrajame etape vienas kandidatas nesurinko minimalaus balų skaičiaus ir laimėtoju tapo R. Sakalauskas.

R. Sakalauskas baigė biomedicinos mokslų studijas Kauno medicinos akademijoje, viešojo administravimo specialybę įgijo Klaipėdos universitete. Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbo abdominalinės chirurgijos gydytoju, o pastaruosius beveik 20 metų ligoninėje ėjo vadovaujamas pareigas.

R. Sakalauskas dažnai dalyvauja medicinos srities konferencijose ir mokymuose, taip pat yra aktyvus visuomeninėje veikloje. Jis 2018 metais už nuopelnus medicinos srityje buvo nominuotas Garbės klaipėdiečio kategorijoje.

Konkurso vertinimo komisiją sudarė Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiasis gydytojas Arnas Juškys, Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos darbuotoja, Kretingos ligoninės stebėtojų tarybos narė Roma Varnelienė ir Kartenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Normantas Žeimys.

„Vakarų ekspresui“ Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius sakė, kad komisija itin aukštu balu (9,25) įvertino R. Sakalausko kandidatūrą. Po pokalbio su konkurso laimėtoju meras pasidžiaugė aiškia pretendento vizija. „Tikiuosi, kad šio vyr. gydytojo kvalifikacija ir patirtis padės dar labiau sustiprinti Kretingos ligoninės paslaugų kokybę, pritraukti į kolektyvą puikių specialistų“, - sakė A. Kalnius.

R. Sakalauskas „Vakarų ekspresui“ pasidžiaugė, kad jo išdėstyta programa sutapo su Kretingos rajono politinės valdžios lūkesčiais. „Šiandien dar per anksti kalbėti apie lūkesčius ir planus. Norisi iš pradžių detaliai susipažinti su esama situacija, kolektyvu, tačiau suprantama, kad reformos ir įtemptos COVID-19 situacijos valdymas yra svarbiausi prioritetai, kurie pareikalaus daugiausiai pastangų“, - komentavo R. Sakalauskas.

Sveikinu gerb. R Sakalauską, Kretingos ligoninei įneš naujo vėjo, sutvarkys, suremontuos ligoninę, kaip sutvarkė Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Manau, jog pasisekė kretingiškiams...
Sveikinu, 2021-10-13 12:06
Sidebar placeholder