bus galima pasiskiepyti nuo gripo ir naujos COVID-19 atmainos

Marius Jonaitis: Tikintieji mokslu, valdžia Jus išdūrė!

Liberalkonservatorių koalicija apsukų nemažina bei toliau dalina šventines dovanas Lietuvos piliečiams. Šį kartą nudžiugino ir savo, taip vadinamą, elektoratą. Na tą, kuris labai edukuotas, nes vakcinuotas (ir atvirkščiai). Kokia tai dovana?

Organizatorių nuotr.

Premjerės I. Šimonytės komentaras. Kadras iš Facebook paskyros

Premjerė teigia, kad antikūnų (arba kitaip tariant imuniteto) turėjimas yra ne priežastis atsisakyti trečiojo skiepo. Kodėl? Todėl, kad turimas įgytas imunitetas netinka, nes nėra patvirtintas trečiuoju dūriu!

O taip pat priduria, jog po sausio 10 dienos vadinamąjį „Galimybių pasą" galės išsiimti tik persirgę COVID-19 bei turintys tą patvirtinantį testą bei ištyrę antikūnus, o taip pat tie, kurie turės trečiąjį skiepą.

Paprastai tariant: „Galimybininku" galės tapti tik valdžiai lojalūs asmenys „lojalistai", kurie priima trečiąjį skiepą bei vadinamieji „antivakseriai", kurie nesiskiepijo, tačiau prasirgo ir turi reikiamą antikūnų kiekį.

Tie, „edukuoti-vakcinuoti", kurie save paribojo TIK dviem (išskyrus „Jansen" vakciną) skiepais, taps „negalimybininkais" ir „antivakseriais".

O anksčiau buvo teigiama kitaip. Pasižiūrėkit į šias agitacines žinutes...

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Natūralu, jog kilo alasas ir pasipiktinimas apgauta pasijutusioje provaldiškoje pusėje. Ir jie teisūs, juos tikrai apgavo.

Taip sakant dūrė dūrė ir išdūrė.

Štai tau ir petys už laisvę. Štai tau ir edukuota bei išlaisvinta šviesuomenė.

O užkibo ant elementaraus pardavimų triuko.

Kyla klausimas, kodėl liberalkonservatorių koalicija taip pasielgė su savais? Atsakymas paprastas, savi yra tik labai siauri sluoksneliai, o jie tik elektoratas.

Valdanti grupuotė suprato, jog užkietėjusių „antivakserių" taip greit nepalauš, na, o kovidinės vakcinos yra riboto galiojimo laiko.

Jau kitų metų pradžioje dalies jų galiojimas pradės baiginėtis, tad ir skuba jas sumaitinti vis dar esamiems „lojalistams".

Organizatorių nuotr.

Geriausiai ją apibūdina mūsų mylimos Premjerės Ingridos Šimonytės komentaras besipiktinančio TS-LKD nario Stanislavo Stavickio-Stano Facebook paskyroje.

Logiškai mąstant, tai tokia politika gali nuo vadinamųjų liberalkonservatorių atstumti net ir tuos, jau gana susvyravusius, juos remiančius sluoksnius. Bet logika yra ne šio pasaulio ir laikmečio dimensijos.

O premjerės požiūris į žmones tą puikiai parodo. Štai ką ji pasakė dar prieš keturius metus.

Organizatorių nuotr.

Ir pabaigai haiku.

Muša, nes kvailas
Kvailas, nes muša

Sidebar placeholder