Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Dar vieno aspekto Sabatauskas nepažymėjo , kad tose šalyse medicinos įstaigose nebuvo komunizmo statytojų vadovų šaknų arba jos buvo išrautos kaip Estijoje.
Jonas Lietuvis , 2021-04-17 08:59
sutinku su pasiūlymu skelbti bendrą mirčių dienos statistiką, išskiriant kiek mire nuo covid ligos. nors manau valdžia neišdrys...
sigita, 2021-04-16 21:34
Nežinau ar sergantis žmogus gali bijoti kreiptis į gydytojus. Aš tris kartus buvau užsiregistravus pas medicinos specialistus ir visus tris kartus paskambino ir pasakė kad gydytojo nebus. Ir kas blogiausia- kito laiko konsultacijai nepaskyrė. Nori - iš naujo registruokis pas šeimos gydytoją ir vėl lauk eilės.
Pacientė, 2021-04-16 15:14
Perteklinės mirtys - tik ledkalnio viršūnė. Beprasmio karantino padaryta žala verslui ir žmonėms milžiniška. Valstybės buldozeriu sulaužytų likimų niekas neskaičiuoja, o tai išvirs į savižudybes, alkoholizmą, žmogžudystes ir emigraciją...
..., 2021-04-15 17:54

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.