Prasidėjo dviračių sezonas: 5 išmanūs patarimai ir aplikacijos dviratininkams

Atšilus orams, į gatves išriedėjo dviračiai. Tam, kad pasivažinėjimas būtų dar malonesnis, technologijų ekspertai dalinasi naudingais patarimais ir geriausiomis programėlėmis dviratininkams. Jūsų dėmesiui – Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro" ekspertas, pristato penkis išmanius įrankius kiekvienam dviračių sporto entuziastui.

#1 Dviračių žygio planavimui –  „Komoot"

Norintiems pasiruošti kelionei iš anksto, pravers aktyvaus laisvalaikio aplikacija „Komoot". Joje rasite daugybę parengtų maršrutų ir galėsite patys suplanuoti savo artimiausią išvyką. Programėlė vertinama dėl intuityvios, balsu valdomos navigacijos, efektyvių maršrutų planavimo įrankių ir žemėlapių, kurie veikia net ir be interneto ryšio.

Organizuoti naujus žygius čia labai paprasta. Pirmiausia programėlė paklaus jūsų kokiu būdu keliausite ir koks yra jūsų fizinio pasirengimo lygis. Tuomet reikės pasirinkti kelionės pradžios tašką ir pažymėti kur kelionę norėtumėte užbaigti. Visa kita „Komoot" atliks už jus – beliks sėsti ant dviračio ir leistis į nuotykius. Be to, išmaniu kelionės planuokliu galite naudotis ne tik programėlėje, bet ir internetinėje svetainėje komoot.com.

#2 Bendravimui ir statistikos sekimui – „Strava"

Viena mėgstamiausių ir populiariausių dviratininkų visame pasaulyje naudojama programėlė neabejotinai yra „Strava". Ji leidžia patogiai stebėti savo fizinės veiklos rodiklius ir statistiką – važiavimo greitį, nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas ir savo pasiektus asmeninius rekordus.

Aplikacija dažnai yra vadinama sportininkų socialiniu tinklu. Čia galite bendrauti ir važytis su kitais atletais iš bet kurios pasaulio vietos. Taip pat galite sekti savo draugus bei dalintis nuotraukomis, maršrutais ir sportiniais rezultatais su draugiška programėlės vartotojų bendruomene.

#3 Saugumui kelyje – „Busby"

Jei norite būti ramūs dėl savo saugumo, į telefoną įsidiekite specialią programėlę „Busby". Nelaimės atveju, ji automatiškai praneš apie incidentą jūsų pasirinktiems kontaktams ir pasidalins tikslia jūsų buvimo vieta.

Sidebar placeholder