Prieš miegą suvalgykite šių produktų: miegosite daug geriau!

(11)

Sakoma, kad suaugusieji turėtų gauti nemažiau 7 valandų miegą kiekvieną naktį, tačiau neretai dėl tam tikrų stresinių akimirkų gyvenime, mums yra sunku užmigti. Sužinokite, kaip jūsų miego kokybei gali padėti keli produktai, kuriuos suvartojus prieš miegą, padidėja tikimybė lengviau užmigti.

Yra keletas produktų, kuriuos dažnai galime rasti kiekvieno virtuvėje bei kurie gali padėti mums lengviau užmigti ir turėti kokybišką miegą. Prieš eidami į parduotuvę prisiminkite šiuos 4 produktus, kuriuos galite rasti kiekvienoje parduotuvės lentynoje.

Obuoliai

Sunku paprieštarauti, kad obuoliai nėra vieni iš pagrindinių rudens žvaigždžių. Nesvarbu, ar jie rinkti savaitgalį sode ar sukepti į skanų obuolių pyragą, obuoliai yra visur aplink mus rudens sezonu. Be to, yra atliktas nuostabus tyrimas, kuris įrodė, kad obuoliai yra maistas, kuris gali padėti geriau miegoti.

Obuoliai turi gerą vitamino C kiekį, kuris gali padėti sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir kraujo spaudimą. Taip pat gali padėti pagerinti kvėpavimą. Tai, savo ruožtu, gali padėti jums užmigti greičiau ir išsimiegoti kokybiškiau.

Kukurūzai

Kukurūzai yra ne tik skanus ingredientas vakarienei, bet ir naudingas produktas, kuriame gausu melatonino. Melatoninas, hormonas, dažnai žinomas terminas tiems, kurie turi problemų su nemiga arba kovojant su miego rėžimo pasikeitimais po skrydžių.

Mokslinius tyrimai įrodė, kad maisto produktai, kuriuose yra gausu melatonino, pavyzdžiui, tokie kaip kukurūzai, taip pat gali padėti pasiekti geresnę miego kokybę.

Migdolai

Riešutai gali padėti žmonėms geriau miegoti dėl poilsį sukeliančio magnio lygio, kurio yra gausu riešutuose. Viena riešutų rūšis, kurioje yra daug magnio – migdolai.

Tai populiarus užkandis, kurį dauguma žmonių mėgsta ir maisto gamyboje jį gali panaudoti įvairiausiuose patiekaluose. Žinoma, kad suvalgius vieną saują migdolų, įvykdome 20 % kasdienio rekomenduojamo magnio suvartojimo.

Spanguolės

Nesvarbu, ar šventiniuose gėrimuose, ar paprasčiausiai uogose, tačiau spanguolėse yra be galo daug svarbių mūsų organizmui vitaminų.  Pavyzdžiui, spanguolėse kaip ir obuoliuose yra daug vitamino C, kuris kaip minėta, iš tikrųjų gali padėti pagerinti miegą, rašo eatthis.com.

Remiantis tyrimais, mažesnis vitamino C kiekis yra susijęs su prastu miegu ir taip pat gali būti kaip vienas iš kaltininkų, kuris sukelia tokias prasto miego bėdas, pavyzdžiui, nemigą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder