Rinkitės šį gėrimą vakare: sako, kad gali deginti riebalus miegant!

Visceraliniai riebalai yra pavojingi, nes jie apgaubia gyvybiškai svarbius organus, esančius kūno viduje. Pavojus, kurį kelia riebalai ‒ tai širdies priepuolis ir insultas. Laimei, pilvo riebalus galima suvaldyti laikantis dietos. Įrodyta, kad vienas karštas gėrimas juos degina visą naktį.

Žmogaus kūnas gali sukaupti stebėtinai daug riebalų, tačiau ne visi jie visada matomi plika akimi.

Visceraliniai riebalai prilimpa prie organų, todėl kyla didesnė širdies ir kraujagyslių ligų bei diabeto rizika.

Dieta yra geriausia kovos su riebalais būdas, ypač daug žadantis yra vienas gėrimas, rašo express.co.uk.

Gali padėti ulongo arbata

Įrodymai rodo, kad kinietiška ulongo arbata žymiai sumažina visceralinius riebalus. Ulongo arbata – tai iš dalies oksiduota arbata, turinti ir juodajai, ir žaliajai arbatai būdingų savybių. Vis tik ulongo arbatos yra atskira rūšis ir jų skonis – ypatingas ir išskirtinis.

Vieno atsitiktinių imčių tyrimo metu tyrėjai 12 savaičių dalyviams skyrė kasdienį gėrimą, kuriame buvo 609,3 mg katechino ‒ pagrindinės maistinės medžiagos ulongo. Tyrėjai matavo pilvo riebalų plotą, kūno svorį ir sudėtį pradinės, aštuntos ir 12 tyrimo savaitės metu.

Išvados atskleidė, kad daug katechinų turintys gėrimai žymiai sumažino tiek visceralinių riebalų, tiek kūno riebalų apimtis. Mokslininkai padarė išvadą: „Katechinu praturtintos žaliosios arbatos vartojimas 12 savaičių leido suaugusiems kinams sumažinti visceralinius riebalus“.

Šios išvados buvo pakartotos panašiame tyrime, kuris parodė, kad geriant 300 mililitrų ulongo arbatos keturis kartus per dieną, žmonės per šešias savaites gali atsikratyti vieno kilogramo riebalų.

Ulongo arbata gali „deginti riebalus miegant“

Mokslininkai teigia, kad arbata pagerino riebalų apykaitą organizme. Iš tikrųjų buvo įrodyta, kad ulongo arbata, lyginant su vandeniu, gali pagreitinti medžiagų apykaitą 2,9 procentais.

Ją geriant vidutiniškai sudeginama maždaug 281 kaloriją per dieną. Žurnale „Nutrients“ paskelbtas tyrimas, kuriame teigiama, kad ulongo arbata gali „deginti riebalus miegant“.

Vyresnysis tyrimo autorius profesorius Kumpei Tokuyama sakė: „Kaip ir visose arbatose, ulongo arbatoje yra kofeino, kuris daro įtaką energijos apykaitai didindamas širdies ritmą.

Tačiau tyrimai rodo, kad arbatos vartojimas taip pat gali padidinti riebalų skaidymą, nepriklausomai nuo kofeino poveikio. Mes norėjome ištirti ulongo vartojimo poveikį, palyginant su vien kofeinu poveikiu, energijos ir riebalų metabolizmui sveikų savanorių grupėje“.

Tyrimas parodė, kad ulongo arbata padidino riebalų skaidymą apie 20 procentų, lyginant su kontrolinės grupės dalyviais. Norint pasiekti šį efektą, tiriamieji turėjo išgerti du puodelius arbatos per dieną. Įdomu tai, kad svorio metimo poveikis tęsėsi, kai dalyviai miegojo.

Komentuodamas rezultatus, Tim Bond iš arbatos patarėjų grupės sakė: „Įrodyta, kad ulongo arbata padeda deginti riebalus. Tyrimai parodė, kad per 12 savaičių dalyviai neteko maždaug po tris kilogramus svorio“.

Norint nustatyti ilgalaikį ulongo arbatos, kaip visceralinių riebalų mažinimo priemonės, veiksmingumą, reikia atlikti daugiau tyrimų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder