Ši kosmetikos priemonė žaloja jūsų grožį

Suprantama, jog dienos pabaigoje itin sunku prisiversti tinkamai nuvalyti veido odą ir itin patogu pasinaudoti makiažo nuvalymo servetėlėmis. Pasirodo, jog šios servetėlės nėra geriausias pasirinkimas jūsų odai, o taip pat ir aplinkai. 

Jei būtina pasirinkti, panaudoti makiažo nuvalymo servetėlę, ar išvis nenuvalyti veido odos, turbūt, geriau pasirinkiti makiažo nuvalymo servetėlę. Tačiau tai - tikrai ne idealus variantas. 

Makiažo servetėlės nenuvalo makiažo pakankamai, dažnai palieka makiažo ir nešvarumų likučius ant odos. Šios servetėlės taip pat turi itin daug cheminių valymo medžiagų, o šios linkusios būti dirginančiomis ir sausinančiomis. 

Taip pat šiose servetėlėse dažnai ingredientų sąraše galime rasti sausinančių alkoholių ir žalingų chemikalų, kurie gali dirginti ir pažeisti odos pH balansą. Laikui bėgant tai gali lemti priešlaikinius odos senėjimo požymius. 

Makiažo nuvalymo servetėlės taip pat yra žalingos ir gamtai. Dažniausiai makiažo nuvalymo servetėlės nėra savaime suyrančios, o tai - didelė grėsmė gamtai. 

Dermatologai ir kosmetologai efektyviam ir gamtai draugiškam makiažo nuvalymui rekomenduoja rinktis prausiklius.

Pasirinkite tokį prausiklį, kuris tiks jūsų odos tipui. Rinkoje yra begalė įvairių prausiklių - nuo aliejinio pagrindo iki gelinio. Specialistai padės išsirinkti tokį, kuris bus naudingas jūsų odai, saugus gamtai ir negreitins senėjimo požymių. 

Sidebar placeholder