Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
...
..., 2022-12-19 13:54

Sveiki,ka galiu pasakyti apie ta poliklinika baisu ten kas darosi,daktarai isvis neatlieka savo darbo ateini sergantis net tyrimu neduoda pasidaryt gali ir numirti kol kazka pradeda daryt.apie talonu laika isvis patyliu net neziuri kad su talonus ir tavo eile kviečia pačios kaip nori.

Supratau
Supratau , 2022-01-14 10:54

Kad valstybės pinigai neskaičiuojami . Žmogus gyvena Klaipėdos rajone. Klaipėdos miesto ligoninė arčiau. Nuvežti ten pigiau . Nenustebčiau sužinojus, kad ir greitoji atvyko iš Gargždų.

Audry
Audry, 2022-01-13 11:12

GERAI TEN, KUR MŪSŲ NĖRA. Pradėkime.
Negalėjo jokia ligoninė tokios būklės ligonio NEPRIIMTI (pacientas nebuvo priimtas į Klaipėdos ligoninę, nors kaip pats teigia turėjo 41 temperatūros). Atleiskite ponai, bet čia jau – BŪTINOJI PAGALBA. Ir, ką - nepriėmė. Ir nieko. Tyla? Kodėl??? Taigi, šioje situacijoje ne viskas taip, kaip piešiama.
Nereikalaujame nuvykę į DIDMIESČIO ligoninę – čia ir dabar, ką daryti, kokius vaistus išrašyti, kokį gydymą skirti, kada testą paimti. Ir priėmimo kambaryje pralaukiame po 4 ir 6 ir 7 val. Ir ką? Ir istorijos po savaitę nesurašomos. Viskas normalu?
Taip. Visada galime būti dėmesingesni vienas kitam, tolerantiškesni. Ir KANTRESNI. Taip, kantresni. Kalbėkimės.

Ramass
Ramass , 2022-01-13 09:07

Svarbiausiai pasiskūsti per snukiaknygę. Kyla toks jausmas , kad žmonės per tą facebok'ą durnėja ne dienom , o valandom.

Lorsla
Lorsla, 2022-01-13 08:36

As esu rasius skunda del neprieziuros , bet niekas nekreipia demesio i ligonio musiskundimus , gavau atsakymus personalas teige kad kad taip nebuvo,....
dabar del gyvunu neprieziuros daugiau triuksmo. o del zmogaus isgyvens gerai, mirs irgi gerai

Aš , 2022-01-12 21:37

Kadangi dabar tokia tvarka, prašo eiti į dujų kamerą... SS

Irena
Irena, 2022-01-12 19:12

Labai sunku skaityti , kad taip atsitiko. Aš gulėjau Gargždų ligoninėj, izoliaciniam skyriui viskas gerai, priežiūra gera, vaistai sulašinti buvo. Kai atėjo covido tyrimas perkėlė į skyrių. Tik reikia kantrybės patiem turėt, klaipėdoj daug blogiau yra.

, 2022-01-12 16:03

Negalvojau, kad pokalbį su gyd.reikia įrašinėti.Dabar nieko neirodysi, neduok Dieve dabar sirgt, visiems linkiu sveikatos.Ir užjaučiu tuos, kurie per tokius vadinamus gyd.praranda artimuosius

jolanta
jolanta, 2022-01-12 13:47

Dabar visur betvarke, koks skirtumas gargzdai ar klaipeda, as dar 2013m anuke is Palangos i Klaopeda veziau su greitusske n vslandu, is namu nuveze i palangos ligonine , itarts apendiksas, ten 2 val raitasi ant kusetes, kol greituske veze i klaipeda, ji raitesi ant taburetes, o pazistama, gulejo ir pasakojo anekdotus, jai erke isege, ten i klp priimamaji pristate 24 val. O ten vel priimamsjam kresle raitesi ,alpo iki 02 val nakties, kol nuveze i palata, mat kul apsistaciusi policija nakties metu ir nieko nebijo ,tik pacientams grasina, cyptelek garsiau ir policininkas bus prie taves, ta policininka pazadins ,siaip jie ten snaude. MUSU VALSTYBE POLE CIUDES

skaičiau rašinėlį
skaičiau rašinėlį, 2022-01-12 13:37

Deja medikai elgėsi pagal reikalavimus. Ateinate į gydymo įstaigą ir norit sirgti pagal savo norus ir reikalavimus. Protestuoja prieš tyrimus, prieš gydymo skyrimą, prieš tiesos sakymą nes jūs turit savo susigalvotą tiesą. Reikalaujat vaistų tokių kaip kaimynas ar draugas gydėsi,...ir ttt Ligoninės ir poliklinikos tapo ,,profesorių,, nuo konteinerio ir kitų ,,aukštųjų,, kojų nusivalymo vieta. Manau su laiku bus įvesta tvarka, nepatinka ir nenori lauk iš įstaigos. Nes kitaip nebeymanoma. Ir ne tik gydymo įstaigose, bet kurioje parduotuvėje, kavinėje tave gali žeminti koks nuosusa, kelti ranką prieš pardavėją, kirpėją ar slaugę, nes bajorai nuo žagrės deklaruoja tik savo norus, apie mandagumą ir teises seniai pamiršta.

Daina
Daina, 2022-01-12 12:00

Dabar beveik visose medicinos įstaigose visiškas bordakas !

Evaldas
Evaldas, 2022-01-12 10:09

Ne karttą susidūriau su Ruškiene. Nekompetetinga dirbti su žmonėmis. Stagnacija o ne perspektyva

Celofanas
Celofanas, 2022-01-12 08:08

Antivakseriai, esate imbecilai neišsilavinę, jūsų apskritai neįleisčiau į ligoninę, o medikai yra šaunuoliai, rizikuoja savo sveikata dėl šitų bukagalvių už mizerną atlyginimą!

Nesvarbu
Nesvarbu, 2022-01-12 08:01

Esu sunkus ligonis ir pastovei pakyla temperatura, tai draugaunu su ligoninem. Tai ka raso man pastovei tenka patirti ta paty. Nuveza ir nieko gero tik kovid.krauja paima ir ten niekam neydomu.jie nieko daugiau nezino ,jai temperatura tai reiskesi tau kovidas. Nu baisu kaip dabar elgesi, ziurek ant kokios pamainos papulsi neduok dieve.cia taip vyksta ir marijampoleje.jeigu man pulinys krutineje nepaziureja veza y Raseiniu ligonine nes vietu nera.zodziu nera zodziu kaip dabar dirba.

Andrius Kundrotas
Andrius Kundrotas, 2022-01-12 00:47

Gaidziai ne daktarai

Pilna tokių alpstančių
Pilna tokių alpstančių, 2022-01-11 22:56

Princų ant žirnio.Dėmesio trūkumas -visi tik apie jį šokinėti turi.Gerbkime medikus,kiekvienas su savo pretenzijomis išvargina galvas,nebėra kada dirbt normaliai

taip yra
taip yra, 2022-01-11 21:08

nei vienoje ligonineje niekas niekur neskuba niekas neziuri cia visur taspats bet medikai uz ka atlyginima gauna baisus dalykai dabar ligoninese

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.