Tarptautiniuose moksliniuose projektuose žinias gilina ir KU studentai

Įvairios mainų programos studentams yra gerai žinomos ir pažįstamos, tačiau Klaipėdos universitete studijuojantis jaunimas turi išskirtinę galimybę žinių ir patirties bagažą krauti dalyvaudamas mokslo projektuose bei lankydamasis projektų partnerių universitetuose užsienyje.

Tokio šanso per šį pusmetį nepraleido KU kineziterapijos, slaugos ir sporto studijų programų studentai, vykę į mokymus Kadizo universitete Ispanijoje ir Opolės universitete Lenkijoje. Lydimi lektorių, studentai ne tik lankėsi įvairiose laboratorijose ir klausėsi teorinių paskaitų, bet ir dalyvavo praktiniuose mokymuose moderniame medicininių simuliacijų centre Opolės universitete, mokėsi hidroterapijos subtilybių baseine Kadizo universitete.

Visos mokymų programos šiame projekte yra sutelktos į nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų sveikatos poreikių patenkinimo bei fizinio aktyvumo skatinimo sritis - pagrindinę projekto idėją.

Be vizitų į projekto partnerių šalių universitetus, studentai praktikos įgyja ir Klaipėdos universitete, patys vesdami užsiėmimus projekto kolegoms. Tokia patirtis jaunųjų specialistų laukia jau šį gruodį, kai visą savaitę KU lankysis svečiai iš Opolės ir Kadizo universitetų. Gruodžio 12-16 dienomis kineziterapijos studijų programos studentai vadovaus praktinėms dirbtuvėms, kurių metu demonstruos kvėpavimo pratimus skausmui malšinti gimdymo metu, o būsimosios slaugytojos-akušerės supažindins su gimdymo pozomis ir epiziomotomijos prevencija.

Projektas „Inovatyvus medicinos ir sveikatos mokslų studentų ugdymas, siekiant geresnio besilaukiančių ir pagimdžiusių moterų sveikatos poreikių patenkinimo“ finansuojamas ES programos Erasmus+ lėšomis (projekto numeris 2020-1-PL01-KA203-081905).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder