Tyrimas atskleidė: net 92 procentai vyrų sapnuoja šį erotinį sapną

Sapnus valdo pasąmonė, atrodo, kad jie sklando kažkur už jūsų kontrolės ribų, bet ką tai reiškia, kai dauguma žmonių sapnuoja tą patį? Erotiniai sapnai yra dažni ir parodo, kokia kūrybinga gali tapti jūsų pasąmonė, kai ji paliekama savieigai. Neseniai atliktos apklausos duomenimis, dauguma vyrų yra sapnavę tą patį – net 92 procentai sapnavo seksą su buvusiąja.

Apklausa siekta išsiaiškinti dažniausiai pasitaikančius sekso sapnus tarp vyrų ir moterų. Nors 92 procentai vyrų sapnavo seksą su buvusiąja, tik 54 procentai moterų teigė tą patį. Dažniausias moterų erotinis sapnas buvo apie seksą su draugu – tai sapnavo net 75 procentai apklaustų moterų.

Specialistų teigimu, buvusioji gali pasirodyti sapne dėl daugelio priežasčių: tai gali būti tiesiog sekso trūkumo ir to patogaus, pažįstamo ryšio rezultatas. Tai gali reikšti, kad dar nesusitaikėte su išsiskyrimu – galbūt vis dar svarstote, kas nutiko ne taip ir ką darytumėte kitaip ateityje. O gal jaučiate, kad dar ne viskas užbaigta.

Psichologės ir sekso bei intymumo trenerės, mokslų daktarės Lori Beth Bisbey teigimu, žmonės sapnuose dažnai nėra konkretūs asmenys: „Pavyzdžiui, sapne jūsų buvęs partneris gali atstovauti visoms moterims, kurių norėjote, bet negalėjote turėti, – pažymi ji. – Kai sapnuojate seksą su buvusiuoju, tai gali reikšti, kad jums trūksta to konkretaus gyvenimo laikotarpio arba, jei esate vienišas, žmogaus, su kuriuo reguliariai mylėtumėtės.“

Nors sapnai apie seksą su buvusiuoju dažniausiai yra nekenksmingi, kai kuriems žmonėms tai gali būti kažko gilesnio požymis. Net jei vyras netrokšta grįžti pas buvusiąją, jam gali trūkti tų santykių.

Specialistai siūlo sutelkti dėmesį į sapne jaučiamas emocijas ir visus esamus simbolius, o ne į siužetą. Emocijos ir simboliai gali atskleisti gilesnę pasąmonės prasmę, jei ji iš tikrųjų yra. Skirkite šiek tiek laiko panagrinėti, ką galite prisiminti apie savo sapną, pažiūrėkite, ar galite atskleisti kokią nors paslėptą prasmę ar jausmus, kuriuos galbūt palaidojote.

Kiti dažniausiai pasitaikantys vyrų erotiniai sapnai:

1. Seksas, kai nutinka kas nors gėdingo (76 proc. apklaustų vyrų);

2. Grupinis seksas (72 proc. apklaustų vyrų);

3. Seksas su įžymybe (68proc. apklaustų vyrų);

4. Viešas seksas (59 proc. apklaustų vyrų).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder