Užburianti D. Gutauskienės-Laisvos nuotrauka pakerėjo sekėjus: atskleidė grožio paslaptį

(7)

Televizijos žurnalistė ir atlikėja Donata Gutauskienė-Laisva (33 m.) – sunkiai atpažįstama. Moteris socialinio tinklo paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje atrodo kiek kitaip nei įprasta.

Naujausia jos nuotrauka sulaukė begalės sekėjų dėmesio. Jie gyrė nuostabiai atrodančią atlikėją.

„Mano grožio paslaptis: daug plastinių operacijų, filtriukų ir kremukų. O jei rimtai, tai – nerealių makiažo meistrės, plaukų meistrės ir talentingos fotografės darbas. Tik tiek.

Manau šiais laikais kiekviena mergina gali tapti princese jei tik atsidurs talentingų meistrų rankose“, – naujienų portalui lrytas.lt pasakojo moteris.

Išvydusi fotosesijos rezultatą D.Gutauskienė-Laisva neslėpė džiaugsmo.

„Man kiekviena fotosesija didelis džiaugsmas. Tai, žinoma, jos rezultatas labai patiko! Ir patiko visiems.

O kalbant apie vyrą, aš jam gražiausia tik nubudusi ryte“, – su šypsena kalbėjo ji.

Tikriausiai niekam ne paslaptis, jog D.Gutauskienė-Laisva ne kartą yra patobulinusi savo kūną plastinėmis operacijomis. Moteris neslepia, kad tai padėjo jai jaustis gražesnei.

„Visada buvau drąsi ir ryžtinga. Niekada nebuvau pilka pelytė net ir tuomet, kai turėjau mažą krūtinę. Bet dabar jaučiuosi tiesiog gražesnė. Ir ne kam kitam, o pati sau.

Taip kad linkiu kiekvienai nekreipti dėmesio į aplinkinių kalbas ir komentarus, jei tik turit galimybę ir norą pasigrąžinti – darykit tai dabar! Nes o kada dar, juk gyvenam tik kartą“, – ragino atlikėja.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder