Užgeso paskutinės švenčių dekoracijos

Praūžus didžiausių metų švenčių šurmuliui užgeso ir miestą pastaruoju metu puošusios šviečiančios dekoracijos. Dėl aukštai šoktelėjusių elektros kainų, miestiečiai apšvietimu grožėjosi kiek trumpiau nei pernai.

Anksčiausiai, vos paminėjus stačiatikių Kalėdas, dekoracijos buvo išjungtos pietinėje miesto dalyje - nuo Sausio 15-osios iki Smiltelės gatvės.

Likusioje miesto dalyje didžiosioms metų šventėms įžiebtos girliandos ir kitos dekoracijos klaipėdiečius džiugino kiek ilgiau, iki sausio 16 d.

Leisti gyventojams pasigrožėti papuoštomis gatvėmis nuspręsta dėl vykusių šventinių renginių, skirtų Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui.

Anot Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjos Ingos Kubilienės, miestui teko taupyti dėl pastebimai išaugusių elektros kainų ir energetikos rinkoje susidariusios situacijos.

„Nepaisant to, kad gatvių puošimui ir apšvietimui šventiniu periodu biudžete buvo numatyta panaši suma, kaip ir anksčiau - apie 120 tūkst. eurų, tačiau dekoracijos sužibo vėliau ir švietė trumpiau. Taip pat panaudotas mažesnis kiekis šviečiančių elementų“, - atskleidė pašnekovė.

Uostamiestyje kuriant šventinę nuotaiką ir atmosferą iš viso buvo papuošta beveik 1 tūkst. gatvių apšvietimo atramų. Medžiams apšviesti panaudota 9,8 tūkst. girliandų.

Numontuoti visas šventines girliandas ir kitas konstrukcijas numatyta iki kovo 10 d.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder