Vicemeras vyksta į Lenkiją

Pasauliui gyvenant pandemijos sąlygomis Klaipėdos politikai daugumoje renginių dalyvauja nuotoliniu būdu. Išimtis - vicemeras Arūnas Barbšys, kuriam leista vykti į komandiruotę Lenkijoje.

A. Barbšys su kitų regiono savivaldybių, kurias vienija asociacija „Klaipėdos regionas“, atstovais, taip pat kolegomis iš Latvijos vyks į Lenkiją, Pomorskie regioną.

Vizito tikslas - pasidalinti gerąja patirtimi įgyvendinant bendrus regiono projektus (viešojo transporto organizavimo sistema, mokslo investicijų pritraukimo projektais, mokslo ir verslo bendrais projektais ir klasteriais).

Taip pat planuojama aplankyti Klaipėdos miesto partnerį - Gdynės miestą.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas mano, kad vicemero kelionė bus naudinga miestui, juo labiau kad kelionės išlaidas dengia organizatoriai, o Savivaldybė A. Barbšiui mokės tik dienpinigius.

Taip pat buvo kvietimas vykti į rugsėjo 21-22 d. vyksiančią Europos prizu apdovanotų miestų generalinę asamblėją. Jos metu vyks konferencija „Efektyvus energijos suvartojimas tvarios vietos valdžios plėtros kontekste“ bei renkamas asociacijos prezidiumas kitai kadencijai.

Tačiau atsirado galimybė renginyje dalyvauti nuotoliniu būdu. Todėl ir pats V. Grubliauskas planuoja prisijungti. Bus kviečiami taip pat ir jaunimo bei „Klaipėdos energijos“ atstovai.

Sidebar placeholder