Skyrybos

Vyras išsiskyrė su žmona sužinojęs, kad nė vienas iš jų trijų vaikų nėra jo

(4)

Kinijoje vyras išsiskyrė su žmona, su kuria gyveno 16 metų, sužinojęs, kad nė vienas iš trijų vaikų, kuriuos ji pagimdė santuokos metu, nėra jo.

2007 m. gruodį Cheng Zhixian vedė aštuoneriais metais jaunesnę moterį Yu Hua, netrukus po to, kai jie pirmą kartą susitiko. Ji atrodė paprasta, žemiška moteris, o jo tėvai jau seniai reikalavo, kad jis apsigyventų.

Netrukus po vedybų Yu Hua pranešė Čenui, kad yra nėščia, ir jis buvo taip priblokštas žinios, kad taps tėvu, kad nė nenutuokė, jog jo žmona jau buvo nėščia, kai jie susipažino.

Ju Hua pagimdė dukrą, o jos vyras tapo sunkvežimio vairuotoju, kuris didžiąją metų dalį praleisdavo keliaudamas ir tik trumpam grįždavo namo.

Bėgo metai, Yu Hua pagimdė dar vieną dukrą, kuri, Cheno manymu, buvo jo, tačiau 2019 m. jis pradėjo įtarti žmoną neištikimybe, kai ši pranešė jam, kad vėl laukiasi.

Šį kartą Čenas žinojo, kad kūdikio pradėjimo metu jo nebuvo namie, ir apie tai užsiminė žmonai.

Ji primygtinai tvirtino, kad kūdikis yra jo, ir galiausiai vyras priėmė jos istorijos versiją.

2022 m. lapkritį Čenas galutinai įsitikino, kad žmona jį apgaudinėja. Jis sužinojo, kad ji turėjo romaną su vyru, vardu Wu, ir kad ketvirtąją dukrą pagimdė Šangrao miesto ligoninėje.

Užuot susidūręs su Yu Hua, Čenas pasisamdė advokatą ir nuvyko į ligoninę atlikti tyrimo.

Jis išsiaiškino, kad tą mėnesį ji iš tiesų ten pagimdė mergaitę, tačiau išrašymo lape buvo nurodyta kūdikio tėvo pavardė ir suklastotas parašas.

Įsitikinęs, kad jo išankstiniai įtarimai dėl Yu Hua neištikimybės buvo teisingi, Chen padavė skyrybų prašymą ir užsakė kiekvieno vaiko tėvystės testą.

buvo šokiruojantis - nė vienos iš trijų dukterų, kurias jis augino kaip savo, nebuvo jo.

Apgautas vyras padavė žmoną į teismą ir paprašė kompensacijos už patirtus emocinius išgyvenimus.

2023 m. gruodžio 29 d. šeimos teismas paskelbė galutinį nuosprendį prieštaringai vertinamoje skyrybų byloje.

Chen Zhixian buvo paskirta dviejų vyresnių dukterų globa, o jo žmonai nurodyta atsisakyti pretenzijų į materialų turtą ir kas mėnesį mokėti alimentus buvusiam vyrui.

Chen sakė Kinijos žiniasklaidai, kad buvusios žmonos neištikimybės ir dukterų tėvystės atskleidimas jį traumavo. Tačiau vyras planuoja gyventi toliau ir pradėti naują gyvenimą.

Šaltinis: tsn.ua

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder