Vytautas Grubliauskas: Ačiū jums už pasiaukojamą jūsų tarnystę miesto, šalies ir visų mūsų labui

Mieloji švietimo ir akademine bendruomene, brangūs mokytojai, dėstytojai,

kasmet spalio pradžioje minint Mokytojų dieną pagerbiame mokytojus ir dėstytojus, kuriuose matome mūsų šalies ir miesto ateities kūrėjus, architektus ir statytojus.

Ir kasmet vis prisimenu tą bent jau man pačiam sakralią ir svarbią tiesą – mokytojas stiprus tiek, kiek jį pranoks mokiniai. Esu įsitikinęs – mokytojas bus stiprus, kol jo mokytoju bus jo mokinys, o jis nesivaržys ir nebijos būti mokiniu. Tai – gyvenimo padiktuota išmintis ir patirtis.

Profesinę šventę švenčiantiems pedagoginės ir akademinės bendruomenių atstovams linkiu sveikatos, išminties, kantrybės ir ramybės! Tegul jūsų namuose vyrauja jaukumas, atjauta, supratimas ir palaikymas kilniai jūsų misijai.

Tegul laikmečio iššūkiai bei sunkumai neužgožia jūsų širdžių taurumo ir noro rūpintis bei globoti, padėti ir patarti visiems žinių ir išminties ieškantiems.

Ačiū jums už pasiaukojamą jūsų tarnystę miesto, šalies ir visų mūsų labui. Ir šviesa, ir tiesa jūs žingsnius telydi, o jūsų širdžių šiluma ir šviesa telydi visus jūsų mokinius, mūsų vaikus ir anūkus!

Nuoširdžiai ir su didžiule pagarba

Vytautas Grubliauskas

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder