„Granatos Live“ festivalis pildosi: į pagrindinę sceną lips suomis Käärijä ir numylėti lietuviški vardai

„Granatos Live“ organizatoriai praneša apie pagrindinės festivalio scenos pasikeitimus ir papildymą: į sceną žengs nutrūktgalvis praėjusių metų „Eurovizijos“ favoritas Käärijä, kuris pasirodys vietoj reperio BBNO$. Išvysime ir publikos mėgstamiausius: Justiną Jarutį, Vaidą Baumilą ir jaunimo dievuką OG Version.

 

Suomis Käärijä keičia reperį BBNO$

„Granatos Live“ organizatorių teigimu, Kanados reperio BBNO$ vadyba pranešė, jog atlikėjas festivalyje nepasirodys dėl asmeninių priežasčių. Tačiau liūdėti nereiktų, nes Käärijä žada ne ką mažesnį vakarėlį.

„Tikrai liūdna, bet pažadam, kad BBNO$ Lietuvoje greitu metu tikrai išgirsime. Ką galėjome padaryti, tai surasti naują vardą, kuris taip pat gerai suprastų „Granatos Live“ publikos energiją ir užkurtų tikrą vakarėlį.

„Eurovizijos“ numylėtinis ir širdžių čempionas, suomis Käärijä paduos ne tik ugnies, įspūdingo makiažo, spalvų ir „Cha Cha Cha“ ritmų – panašu, kad turėsim nuraučiausią vakarėlį metuose“, – sakė festivalio vadovas Vaidas Zdancevičius.

Käärijä, kurio tikrasis vardas Jere Pöyhönen, garsėja savo energingais ir ekscentriškais pasirodymais. Jo muzikinis stilius yra savitas derinys tarp techno, repo, „Rammstein“ skambesio, metalo ir tradicinių suomiškos muzikos elementų.

Pernai jis sulaukė tarptautinio pripažinimo atstovaudamas Suomijai „Eurovizijoje“ su daina „Cha Cha Cha“, užkariavusia ir lietuviškus muzikinius topus.

Käärijä savo muzikoje supina humorą su giliais apmąstymais apie šiuolaikinį gyvenimą, o jo unikalus gebėjimas perteikti energiją bei emocijas per savo pasirodymus pelnė jam ištikimų gerbėjų ratą visoje Europoje.

Lietuvių atlikėjų papildymas – duoklė žiūrovų norams

Didžiojoje scenoje jau ketvirtąjį kartą pasirodys ir visų mylimas Justinas Jarutis. Praėjusią savaitę išleidęs naują singlą „Į dangų“, J. Jarutis žada unikalumo ir muzikinio repertuaro įvairumo festivalyje: „Kadangi grosime šviesoje, pasistengsiu atrinkti pavakariui tinkamą muziką ir nuotaiką.

Festivalyje tikrai skambės „Į dangų“, taip pat pora dar niekur negirdėtų ir neišleistų kūrinių. Labai laukiu festivalio ir kaip žiūrovas – noriu išgirsti britą Elderbrook, pasidžiaugti mūsų lietuviško roko muzikos scena – „Akli“, „Abudu“, „Kedrostuburas“.

Antrą kartą į festivalio sceną lips ir vienas populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila.

Festivalyje tikrai skambės ne tik milijonus peržiūrų skaičiuojantys ir vasara kvepiantys super hitai „Apžavai“, „Bum ajajai“, „Kunigunda“ (beje, daina „YouTube“ platformoje jau turi 14 mln. peržiūrų), bet ir vizitine Vaido kortele tapę ankstesnio etapo kūriniai. Netrypti šokio žingsniu pievoje bus tiesiog neįmanoma.

Paskutinis didžiąją festivalio sceną užpildys jaunimo dievinamas reperis ir dainų kūrėjas OG Version, kuriam šis „Granatos Live“ festivalis bus jau trečiasis. OG Version, po kurio slapyvardžiu slepiasi Dominykas Ježerys, jau nebeturi niekam nieko įrodinėti.

Jo sąskaitoje – platininis ir deimantinis albumai, o beveik kiekvieną jo dainą lydi milijoninės perklausos ir vis auganti šimtatūkstantinė auditorija „Spotify“ platformoje. Trepo fiesta ir vakarėlis iki ryto – garantuoti.

Festivalis „Granatos Live“ – jau liepos 26–28 dienomis Lietuvos etnografijos muziejuje Rumšiškėse, kur šiemet pasirodys islandai „Kaleo“, Didžiosios Britanijos elektronikos muzikos žvaigždė Elderbrookas, italų ritmus kuriantys „The Kolors“, madingieji „Beissoul & Einius“, šokių aikštelių dievaičiai „Klangkarussell“ ir daug kitų. 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder