Griežta taisyklė, kurios negali pažeisti Kate ir Williamo vaikai: apie ką kalbama

Trys Kate ir Williamo vaikai laikosi tų pačių taisyklių, kurių jaunystėje laikėsi jų tėvas Velso princas ir jo jaunesnysis brolis princas Harry.

Karališkasis virtuvės šefas Darrenas McGrady, rūmuose dirbantis jau 15 metų, pateikė visą išsamią informaciją apie Velso princo ir princesės vaikams taikomas taisykles.

Egzistuoja tam tikros taisyklės, kurių jų vaikai privalo laikytis kaip karališkojo protokolo dalies, rašo express. Princui George'ui, princesei Charlottei ir princui Louisui - neleidžiama sėdėti prie vakarienės stalo su suaugusiaisiais, kol jie neišmoks mandagaus pokalbio meno. "Ši taisyklė galiojo visada - net tokiomis ypatingomis progomis kaip Kalėdos, - sako McGrady.

Be to, karališkųjų šeimų auklės ir tada, ir dabar yra atsakingos ne tik už vaikų drausminimą, bet ir už jų skonio „ugdymą".

„Auklė visada kontroliavo meniu ir rūpinosi, kad jie valgytų subalansuotą maistą, į jį įeidavo ne tik daug sveikų daržovių, bet ir supažindindavo su naujais suaugusiųjų patiekalais", - prisimena virtuvės šefas.

Kaip ir daugumos vaikų atveju, priversti karališkuosius vaikus valgyti daržoves pasirodė esąs iššūkis. Taip buvo, kai Viljamas ir Haris buvo vaikai, taip yra ir dabar.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder