Irena Starošaitė – apie Žilvino Žvagulio staigmeną, kuri sužavėjo ne iškart: „Aš buvau kategoriškai prieš“

Dainininkė Irena Starošaitė visuomet garsėjo ne tik daugybe savo veiklų, bet ir per kraštus trykštančia pozityvia energija. Būtent tokia ji visus TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovus užkrės ir šį trečiadienį.

 

Žinoma moteris ne tik pasidalins linksmomis istorijomis apie negirdėtus savo talentus, bet ir prabils apie keliones bei įsimintiniausias vyro Žilvino Žvagulio staigmenas.

Irena ir Žilvinas – pora ne tik gyvenime, bet ir scenoje. O ir koncertus jau ne vienerius metus jie rengia ne tik Lietuvoje, bet ir už Atlanto. Iš čia pora visuomet atsiveža ne tik krūvą įdomiausių daiktų, bet ir tokių pat širdžiai mielų prisiminimų.

„Kai su Žilvinu prieš 4 metus lankėmės Floridoje, zumba šokius lankančios moteriškės savo treneriui parodė mano muziką.

Jų meksikiečiui treneriui mano dainos patiko ir jis sugalvojo, jog pagal jas galima šokti. Todėl šįkart, kai jie mane pakvietė į savo zumbos studiją, netgi prikabino Lietuvos vėliavų.

O kadangi tą dieną buvo mano gimtadienis, jie mane pakvietė šokti kartu, pagal mano dainas“, – pasakos Irena.

Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis apie Žilviną ir Ireną išduos ir kitą ne visiems žinomą faktą – kad besisvečiuodami svetur, abu jie itin mėgsta ir… apsipirkinėti.

Ne išimtimi tapo ir paskutinė kelionė į Las Vegasą, kurioje Ž. Žvagulis nusipirko du įspūdingus sceninius kostiumus.

„Kai su vienu iš tų kostiumų jis vėliau pasirodė renginyje, Žilvinas nustebino net Rytį Ciciną – jis sakė, kad dabar po jo neis į sceną“, – juoksis istoriją pasakodama Irena.

Tuo tarpu pačios Irenos pirkiniai būna ir dar įdomesni… „Pavyzdžiui Londone kažkada susiradau visą rinkinuką plombuoti dantims.

Vos atskridome iš Kanados, mano dantyje atsirado skylė, iškrito sena plomba – buvo didžiulis vargas.

Prieš koncertą Londone išėjau pasivaikščioti ir vaistinėje radau tokį dalyką – buvau labai laiminga! Po to taip ne vieną kartą dantis plombavau ir Žilvinui“, – neįtikėtinu pasakojimu dalinsis ji.

Garsi Lietuvos pramogų pasaulio pora dar šią vasarą skambiai atšventė 25-ąsias savo vestuvių metines, kurios plačiai aptartos ir žiniasklaidoje. O šios gražios sukakties proga jiedu nusprendė apsidovanoti – įsigijo katerį.

Tiesa, kai Ž. Žvagulis su sūnumi Vakariu I. Starošaitei nusprendė padaryti staigmeną pirmąkart jį parodydami, teko susidurti su ne viena kliūtimi…

„Jie viską ilgai ruošė, Vakaris sugalvojo užrašo dizainą. O kai katerį atvežė ir pastatė uoste, ryte abu pakvietė mane pusryčiauti. Pasodino lauke, terasoje, kur prieš nosį – laivas.

Visi sėdi, stebi, laukia, kada aš pamatysiu. O aš nieko nesuprantu ir nematau, nes apie tai nė nepagalvojau….“ – istoriją pradės pasakoti Irena, o kuo viskas baigėsi, žiūrovai kviečiami išgirsti laidoje.

Kaip paaiškės, tokių staigmenų savo žmonai Ž. Žvagulis sugalvoja ir daugiau. Tiesa, ne visos jos iš pradžių būna malonios… Irena laidoje prisimins, kaip vyras nustebino ją nupirkdamas naują augintinį – šunį Bobo.

„Aš buvau kategoriškai prieš šunį, nes tai – vis tiek šeimos narys, meilė, tavo vaikas. Žiauriai sunkiai atsisveikinome su praėjusiu, o dabar ir vėl…“ – pasakos ji, tačiau neslėps, kad Bobo labai greitai užkariavo jos širdį.

Daugiau linksmų I. Starošaitės istorijų ir nuotaikingas žaidimas – jau šį vakarą.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder