Monikos Sesickaitės-Rachinštein ir Eriko Rachinšteino skyrybų byla pasiekė teismą: „Tai tik formalumas“

(3)

Rinkodaros specialistė Monika Sesickaitė-Rachinštein (33 m.), geriau žinoma Monikos Ra slapyvardžiu, netrukus bus laisva moteris oficialiai. Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė jos ir Eriko Rachinšteino (33 m.) skyrybų prašymas – gegužės 22 dieną poros santuoka turėtų būti nutraukta. Tai naujienų portalui lrytas.lt patvirtino pati Monika.

 

„Manau, kad rytoj santuoka bus nutraukta. Bet, taip sakant, neperšokus griovio, nesakyk „op“. Aš jaučiuosi gerai, juk tai tik formalumas, mes negyvename kartu jau seniai“, – lrytas.lt sakė Monika.

Kai paskutinę 2016-ųjų dieną Vilniaus santuokų rūmuose juodu prisiekė meilę, Monika tikėjo gražiu ir laimingu gyvenimu. Po juoda dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta suknele Monika slėpė ir jaudinančią žinią – pora laukėsi pirmagimio.

Greitai ištekėjusi moteris šiandien prisipažįsta – tas galvoje susikurtas nuostabus filmas ėmė po truputį bliūkšti, o pirmus trejus bendro gyvenimo metus teko stipriai šlifuoti šeimos kampus.

„Mes visos norime greitai ištekėti ir sukurti šeimą. Dabar žinau, kad labai svarbu pasitikrinti prieš santuoką, neskubėti, pagyventi prieš tai kartu daugiau nei metus. Ta pasaka labai greitai gali griūti, kai supranti, kad gyveni ne savo gyvenimą, o pagal kažkieno dūdelę.

Ateina suvokimas, kad kitaip nebus: arba tu būsi laiminga, arba kita pusė, bet ne abu kartu, nes požiūris į gyvenimą ir tikslai kardinaliai skiriasi.

Blogiausia, kai atsiranda vaikai, nes vėliau bandai save apgaudinėti, stengtis gyventi ne taip, kaip nori. Aš labai greitai puoliau į santuoką, greitai pastojau, maniau, kad būsiu laiminga“, – praėjusių metų lapkritį „Stiliui“ kalbėjo Monika.

Moteris dar metus bandė klijuoti santykius, bet nuo savęs jau nebegalėjo pabėgti.

„Nemeluosiu, esu karjeristė. Pagrindinis dalykas, kuris mane skatina judėti, – darbas ir įvairiausi projektai. Neįsivaizduoju savęs prie puodų laukiančios vyro šeštą valandą vakaro. Tai man sunkiau nei dirbti. Maždaug dvejus metus bandžiau persilaužti, tačiau nepavyko. Supratau, kad ir tas žmogus šalia manęs bus nelaimingas. Noriu gyventi taip, kaip aš noriu“, – tuomet tvirtino Monika.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder