Natalija Bunkė pristato premjerą: neabejoju, kad ši daina taps klausomiausia kiekvieno automobilyje

(2)

Dainininkė Natalija Bunkė kviečia pasitikti vasarą su nauja daina „Vasaros naktys“ ir jos vaizdo klipu. Vos per vieną naktį naują vaizdo klipą sukūrusi žinoma moteris neabejoja šios dainos sėkme, anot jos, kai viską darai su didžiuliu užsidegimu, aistra ir iš visos širdies - kitaip ir būti negali. N. Bunkė klipe nusifilmavo drauge su seserimi Kristina Ivanova. 

 

„Labai džiaugiuosi, kad šiandien visi išgirs mano naują dainą. Aš ją įrašiau jau prieš keletą mėnesių ir vis tobulinau, laukiau, kada pagaliau galėsiu nufilmuoti vaizdo klipą. Labai tikiuosi, kad rezultatas patiks ir ši daina visu garsu skambės kiekvieno automobilyje. Vasaros naktys - ypatingos. Mes leidžiam laiką su draugais, galbūt, keliaujam į romantiškus pasimatymus su antrąja puse, arba dalinamės paslaptimis su artimiausiais.

Aš klipe norėjau parodyti tai, kad viskas, kas nutinka vasaros naktimis, yra be galo ypatinga. Mes su sese turim daugybę geriausių prisiminimų, kurie nutiko būtent vasaros naktimis, todėl vos pagalvojus apie klipą, norėjau, kad ji būtų šalia ir mes sukurtume dar daugiau įspūdingų akimirkų kartu“, - kūrybos įspūdžiais pranešime spaudai dalinasi Natalija Bunkė.

Kalbėdama apie artimą ryšį su seserimi Kristina Ivanova, N. Bunkė sako, kad artimiausius žmones būtina vertinti, to nuo mažens jas mokė ir močiutė: „Prisimenu, kaip močiutė mums sakydavo - draugų gali turėti šimtus, bet sesės ar brolio gyvenime nepakeis niekas. Galit pasiginčyti, kažkur gali nesutapti nuomonės, bet galiausiai jūs visuomet viena kitą palaikysite. Dabar, kai prisimenu savo jaunystės vasaros naktis - ryškiausi prisiminimai kyla su sese, kaip aptarinėdavom naujas simpatijas, dalindavomės paslaptimis, jei kuri vėliau grįždavom namo - kita visuomet dangstydavo prieš tėvus - Kristina mano geriausia „partner in crime“.“

K. Ivanova džiaugiasi, kad jos artimas ryšys su sese yra nepalenkiamas nei laiko, nei gyvenimo iššūkių: „Mes su Natalija esame vienu metu ir labai panašios, ir labai skirtingos, būtent tai mūsų ryšį daro dar stipresniu. Mes suprantame viena kitą be žodžių, būna, Natalija pažiūri į mane kažką sumąsčiusi ir aš jau suprantu, kad mūsų laukia nuotykiai, kuriuos prisiminsime ilgai.

Taip nutiko ir su šio klipo filmavimu, ji pradėjo dalintis su manimi idėjomis, o aš iškart įsivaizduodama jos vizijas, mačiau lygiai tą patį vaizdą. Manau, kad seserys tikrai turi nematomą, ypatingą ryšį, kuris lydi visą gyvenimą.

Daina „Vasaros naktys“ iš tikrųjų taps ne tik vasaros, bet ir sesių, geriausių draugių, ar draugų kompanijos hitu. Jau nuo pirmųjų akordų norisi šypsotis, pajusti laisvę ir mėgautis tuo, kas yra aplink. Aš jau dabar neabejoju, kad tiek važiuojant miesto gatvėmis pravirais langais, tiek stebint saulėlydžius prie jūros ar maudantis naktiniame ežere - ši daina taps ta, kuri liudys daugybę geriausių vasaros prisiminimų.“

Natalija Bunkė kviečia šią dainą išgirsti ne tik visose muzikinėse platformose, bet ir drauge su ja, gyvai švęsti vasarą jau rugpjūčio 16 d., koncerte po atviru dangumi - Klaipėdos vasaros estradoje.

 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder