Naujoje Tomo Bagdonavičiaus dainoje – amžina kova tarp miesto ir kaimo

(1)

Atlikėjas ir verslininkas Tomas Bagdonavičius vasarą pasitinka nuotaikinga daina, pavadinimu „Kaimas“.

 

„Kas geriau: ar kaimas, ar miestas – klausimas, į kurį vieningo atsakymo niekuomet nerasi, bet visuomet pliusus ir minusus gali apdainuoti. Bet kokiu atveju, kaimas man sukelia itin daug gražių prisiminimų ir sentimentų, nes būtent kaime prabėgo visa mano vaikystė“, – pasakoja T. Bagdonavičius.

Nuolat lyrines dainas atliekantis dainininkas, šį kartą džiaugiasi, pasirinkęs visiškai kitokio – kantri stiliaus – dainą.

„Man apskritai tokia stilistika prie dūšios, nors niekada nieko panašaus nesu dainavęs, todėl daug kas, pirmą kartą išgirdęs šį kūrinį, stebisi mano nauju muzikiniu amplua, bet tuo pačiu ir sako, kad daina puiki“, – atvirauja Tomas.

Dainą sukūrė kompozitorius Eligijus Žilinskas, o žodžius parašė poetė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė. Pasiteiravus, ar nesudėtinga buvo įsijausti į užduotį – atskleisti miesto ir kaimo skirtumus, žinoma moteris atsakė:

„Aš, ko gero, tas žmogus, kuris kiekvieną dieną gali palyginti miestą ir kaimą: dažnai tenka dirbti didmiesčiuose, o vakarais grįžti namo, į kaimą, kur visi vieni kitus pažįsta, kur antys, žąsys, vištos, darže užauginti pomidorai, agurkai, gėlės, grynas oras ir daug pozityvios energijos“.

Beje, vaizdo klipą, kurio autorius Andrius Jovarauskas, kūrybinė grupė filmavo taip pat kaime.

„Filmavimo metu viskas vyko sklandžiai, tik staiga ten esantis fazanas užpuolė mūsų klipo heroję – augintinę Lulą, tad maniau, kad dangus griūva – toks triukšmas buvo! Bet viskas baigėsi laimingai, tik nejuokais išsigandome“, – vaizdo klipo filmavimo užkulisius atskleidžia atlikėjas.

Tad kas vis tik geriau? Miestas ar kaimas?

„Ko gero, geriausia, kai gali gyventi mieste, bet turėti ir kokią sodybą kaime“, – šypsosi Tomas Bagdonavičius ir kviečia išgirsti naujausią savo kūrinį „Kaimas“.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder