Neseniai pagimdžiusi Inga Stumbrienė atskleidė, kaip tirpdo kilogramus: „Sportuoju beveik ištisą parą“

(1)

Kovo 30-ąją trečio vaikelio susilaukusi verslininkė Inga Stumbrienė (40 m.) stebina nepriekaištinga išvaizda

 

Prieš daugiau nei du mėnesius pagimdžiusi žinoma moteris dalindamasi naujausiomis nuotraukomis socialiniuose tinkluose demonstruoja nepriekaištingas kūno linijas. Rodos, kad papildomų per gimdymą priaugtų kilogramų – kaip nebūta.

Naujienų portalui lrytas.lt verslininkė teigė, kad viso to paslaptis ne tik mityba, kurią ji griežtai prisižiūri, bet ir sūnaus Viljamo įpročiai.

„Labai prižiūriu savo mitybą nes pati maitinu mažylį. O visi papildomi kilogramai itin greit ištirpo, nes mažylis labai mėgsta visada būti nešiojamas ir sūpuojamas, tad sportuoju beveik ištisą parą“, – su šypsena lrytas.lt pasakojo ji.

Sužinokite daugiau

Inga pripažino, kad šiuo metu sveria beveik tiek, kiek svėrė iki nėštumo ir tuo džiaugiasi.

Dienas su beveik trijų mėnesių sūneliu leidžianti Inga sako, kad krykštaujantis kūdikis namuose – didžiulė laimė. Laisvu laiku jai prižiūrėti Viljamą padeda vyras Aivaras.

„Didžiąją dienos dalį būname su mažyliu dviese, nes Aivaras būna darbe, o vaikai – mokykloje. Tačiau vakarais ir savaitgaliais visi laiką leidžiame drauge.

Vaikų mažylio priežūra neapkrauname, tik tiek, kiek jie nori patys. Esame su vyru sutarę, kad jie turi džiaugtis savo vaikyste“, – teigė ji.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder