Nijolė Pareigytė-Rukaitienė šių futbolo rungtynių nepamirš: išėjo pačiu netinkamiausiu metu

(1)

Šį antradienį TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“ susitiks dvi ypatingos moterys. Vos į jas pažvelgus, taip ir norisi greičiau pradėti gyventi vasaros ritmu.

Juk kiekviena vasara turi savo istoriją, o šios dvi moterys gali garantuoti, jog ši bus kupina linksmybių, naujų veidų, gamtos, ir, žinoma, meilės.

Ir viskas dėl to, jog šįkart žaidime išvysime ne tik dainininkę, bet ir romantiškiausio TV3 vasaros projekto „Ūkininkai ieško meilės“ vedėją Nijolę Pareigytę-Rukaitienę.

Realybės šou šalies gyventojus ims džiuginti jau nuo birželio 3-iosios, tačiau šio vakaro žaidimo žiūrovai turės progą jau dabar išvysti pirmąją kandidatę į ūkininkų širdis!

Ema – itin veikli žemaitė. Mergina ne tik svajoja tapti aktore, bet taip pat turi įkūrusi ir savo šokių grupę. O kaip jai seksis įveikti žvaigždę šio antradienio „Žaidimų kambaryje“? Juk Nijolė pripažins visuomet kovojanti iki pergalės! „Kraujas gyslose taip užverda… Negaliu sau leisti pralaimėti! Aš visą laiką į žaidimus labai įsijaučiu“, – neslepia ji.

Abiejų moterų lauks krūva įdomiausių klausimų. Tarp jų – ir apie futbolą. Juk futbolo dvasia netrukus ims gyventi ir visa Europa… O štai Lietuvoje visas UEFA EURO 2024 rungtynes stebėti kvies TV3 žiniasklaidos grupė.

„Aš nieko nežinau apie futbolą, išskyrus tai, kad Paryžiuje per savo gimtadienį su Patricija ir Rimvydu buvau „Saint-Germain“ rungtynėse. Buvo žiauriai šalta, o kai liko labai nedaug iki rungtynių pabaigos, pasakiau, kad važiuotume. Juk užtruks dar ir kol taksi išsikviesime, o taip šalta! Tačiau, vos mes išėjome, Mbappé įmušė įvartį…“ – neįtikėtiną istoriją dabar jau su šypsena prisimins Nijolė.

Tuo tarpu Emai sunkiausia pasirodys „Karštos bulvės“ užduotis, kurios metu svarbu kuo greičiau perduoti verdantį puodą savo priešininkui. „Azarto man tikrai netrūksta, bet šiandien, kai pamačiau kunkuliuojantį puodą, man atrodo, kad praradau protą...“ – po užduoties juokėsi ji.

O kuriai moteriai pavyks išplėšti pergalę, išvysime jau šį vakarą.

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder