Paulius Skučas prabilo apie konfliktą su LNK žinių tarnybos vadovu Rolandu Agintu: paaiškėjo, kuo viskas baigėsi

Renginių vedėjas, buvęs LNK žinių veidas Paulius Skučas prabilo apie konflikto su LNK žinių tarnybos vadovu Rolandu Agintu atomazgą. Civilinio ieškinio būdu nesutarimus sprendę vyrai rado kompromisą bei visą šį procesą užbaigė abiejų šalių taikos sutartimi.

Po šio sprendimo P.Skučas socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijos atviru įrašu, kuriame džiaugėsi išspręsta situacija bei neslėpė dėkingumo visiems jį palaikiusiems. Įrašu žinomas vyras sutiko pasidalyti su lrytas.lt skaitytojais.

„Bičiuliai, visi pažįstami bei nepažįstami, kuriuos aš esu sutikęs, ir kurie esate sutikę mane. Šį postą rašau dėl situacijos, kuri per pastaruosius metus buvo labai nemaloni man, artimiesiems, šeimai.

Situacijos kuri pareikalavo daug jėgų ir laiko ieškant teisybės bei supratimo kas, kodėl ir kokiu mąstu galėjo bandyti pažeminti mano garbę ir orumą.

Į daug klausimų atsakyta (kas ir kaip padarė kad man būtų nemalonu, nepatogiau), o į kai kuriuos klausimus matyt atsakymo nesužinosiu niekados (kiek toli mane žeminanti info galėjo iškeliauti ir kas ją girdėjo).

Tikriausiai matėte o gal ir ne, kad kai kurie portalai visai neseniai rašė apie mano konfliktą su buvusiu vadovu. Tai (mano iniciatyva) teko spręsti teisme civilinio ieškinio būdu.

Tad šiandien noriu pasidžiaugti ir pasidalinti žinia, kad viskas išsisprendė labai greitai. Byla baigta su joje pasiekta abiejų šalių taikos sutartimi. Taikos sutarties duomenys yra konfidencialūs. Bet noriu pasakyti, kad taikos sutartis mane tikrai tenkina ir manau, kad teisybė triumfavo.

Tik taip galiu komunikuoti šioje situacijoje, kad išlaikyčiau sutartas taisykles, nors visa krūtine išrėkti norėčiau žymiai daugiau. Bet. Tebūnie taip. Tad bičiuliai – pirmiausiai dėkui už palaikymą, dėkui ir už nepalaikymą, taip tapo aišku kas yra kas. Bet toks gyvenimas. Tiesiog niekam nelinkiu atsidurti tokioje situacijoje į kokią buvau įtrauktas aš ir mano šeima.

Prašau savo FB draugų susilaikyti nuo papildomų komentarų, kurie galėtų turėti neigiamą kontekstą vienos ar kitos šalies atžvilgiu. O savo palaikymą išreikšti tiesiog.

Gražios vasaros ir susimatysime visur kur tik keliai suves. O dabar aš laisvas pasiūlymams – renginiams, projektams, naujoms laidoms, naujoms komandoms“, – rašė jis.

Primename, kad lygiai prieš savaitę Vilniaus miesto apylinkės teisme vyko posėdis dėl P.Skučo ir R.Aginto bylos.

Atskleista, kad Paulius savo buvusį vadovą padavė į teismą dėl jo paskleistų iškreiptų faktų ir orumą žeminančių duomenų pripažinimo tikrovės neatitinkančiais bei neturtinės ir turtinės žalos atlyginimo.

Teismo posėdžio metu nei viena pusė neatskleidė detalių, dėl kurių kilo ginčas tarp vyrų, tačiau abi šalys nutarė ginčą baigti taikiai.

LNK eterį P. Skučas po 10 metų darbo paliko praėjusią vasarą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder