Po 20 metų žurnalo „Stilius“ vyr. redaktorės pareigas palieka Liuminata Vainauskienė

(1)

„Lietuvos ryto“ žurnalo „Stilius“ redaktorė Liuminata Vainauskienė parieka vyr. redaktorės pareigas.

 

Žinią, kad palieka vyr. redaktorės pareigas moteris pranešė socialiniuose tinkluose.

„Šiandien paskutinė mano darbo diena žurnale „Stilius“. Šiame darbe užaugau, mačiau jame prasmę ir jis teikė didelį džiaugsmą. Bet išsikvėpiau, nesusitvarkiau su asmeniniais sunkumais. Kol kas laukia graži vasara, o po to – rašysiu CV.

Neilgas jis gausis – pastaruosius beveik 20 metų dirbau tame pačiame žurnale, bet įgavau neįkainojamos patirties, žinių ir bičiulių. Kol kas žurnalo ūkį prižiūrės Indrė Zigmantė, kuri augo šalia manęs nuo pat mano tapimo redaktore. Indrė ir toliau vadovaus lrytas.lt pramogų skyriui, bet tikiu, kad šalia to puikiai susitvarkys ir su „Stiliumi“, – rašė L. Vainauskienė.

Delfi primena, kad neseniai pranešta netikėta žinia – skirtingais keliais pasuko Gedvydas Vainauskas ir L. Vainauskienė.

Šią žinią lrytas.lt patvirtino pati L. Vainauskienė.

Ji teigė, kad skyrybos įvyko bendru sutarimu. Teismo duomenimis, jų santuoka nutraukta vasario 12 d.

Apie jų skyrybas sklido gandai ir 2021 m. Delfi susisiekus su L. Vainauskiene, paaiškėjo, kad porai pastarieji keleri metai išties buvo nelengvi, tačiau skyrybų pašnekovė patvirtinti neskubėjo.

„Pastarieji dveji metai buvo sunkūs ir dabar mes gyvename kitaip. Vyras gyvena Molėtuose, o mes su vaiku didžiąją savaitės dalį Vilniuje“, – Delfi sakė Liuminata.

2019 m. rugpjūčio 28 d. pora susilaukė sūnaus. Liuminatai tai – pirmasis vaikas, tuo tarpu Gedvydas iš ankstesnės santuokos turi sūnų.

Pastaruosius keletą metų Liuminata dėmesį skyrė vaiko auginimui, o pareigose anksčiau ją pavadavo TV laidų vedėjas Edvardas Žičkus.

Grįžusi iš motinystės atostogų ji ir vėl vadovauja žurnalui.

Liuminata ir Gedvydas susituokė po 4 metų draugystės, 2014 m. rugsėjo 26 d. Italijoje.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder