Vestuvių vedėjai atvirai – apie patirtus gundymus iš nuotakų, dvejas vestuves su ta pačia jaunąja ir nelaimingus svečius per šventes be alkoholio

Iki vasaros liko vos kelios dienos, o kartu su ja prasideda ir vestuvių maratonas. Šilti orai, artimųjų būrys ir romantiška atmosfera kuria tobulą foną šiai ypatingai šventei. Tačiau vestuvės – tai ne tik džiaugsmas ir šokiai, bet ir kruopštus planavimas bei organizavimas, kuris dažnai gali pavirsti tikru galvos skausmu. Vienas svarbiausių elementų šiame procese – vestuvių vedėjas.

 

LNK laidoje „Šeškinės 20“ susirinko puikiai žinomi vestuvių vedėjai: Remigijus Žiogas, Laima Tamulytė-Mama Rock'n'Roll ir Zigmantas Baranauskas. Visi vedėjai dalijosi ne tik įsimintiniausiomis istorijomis, bet ir pažėrė patarimų šių metų jaunavedžiams.

„Esu vedęs dvejas vestuvės, tai pačiai nuotakai, tik su skirtingais jaunikiais. Taip patikau, kad sakė, jei bus skyrybos ir vėl vestuvės, vedėjas vis tiek bus Žiogas“, – pasakojo R. Žiogas

Kalbėdami apie šios svarbios šventės tendencijas, vedėjai pastebi, kad kuo toliau, tuo labiau populiarėja mada vestuves švęsti be alkoholio. Nors šį sprendimą priima jaunieji, svečiai ne visada būna patenkinti.

„Mūsų būna net klausia, kur galima nusipirkti, jei jo nėra. Labai graži šventė, penkių patiekalų vakarienė, vestuvės. Pasitikimo taurė šampano ir prie pagrindinio patiekalo taurė vyno. Prieina prie manęs viena baba ir klausia, Laimute, o kur man čia galima degtinės nusipirkt? Sakau, kad mes neparduodam ir nelabai žinau. Tai ta baba išvažiavo pati nelaimingiausia, nes ta vyno taurė jai kažkaip nelabai“, – dalijosi L. Tamulytė.

„Remigijau, tu visai nevartoji alkoholio, kaip tu žiūri į tuos žmones, tau nebūna liūdna?“ – teiravosi laidos vedėjas Dž. Siaurusaitis.

„Ne, man būna labai linksma. Aš nieko neturiu prieš alkoholį, man tiesiog jo nereikia gyvenime. Aš ir be to esu linksmas. O kai būnu naktiniame klube, visi galvoja, kad esu narkomanas, nes normalus žmogus taip šokti negali. Jaunystėje viename klube šokau, ji buvo įkalus, sako, važiuojam? Sakau, važiuojam. Sako, kviečiam taksą? Sakau, aš vairuoju, o ji – negali būti, tu gi išgėręs. Sakau aš negeriu, o ji: tai tu viską atsiminsi“, – prisiminimais dalijosi R. Žiogas.

Nors vestuvių vedėjams nutinka įvairiausių kuriozinių situacijų, kartais įvyksta nutikimų, kurie ne juokais išmuša iš vėžių. Viena tokių pasidalino Zigmantas Baranauskas.

„Žinau istoriją, kad vienam vedėjui jaunoji pradėjo rašinėti dviprasmiškas žinutes trys dienos iki vestuvių. O tu man korsetą suvarstysi? Jis rašo: ne, ne. O ji: man mama sakė tavęs prašyti. Jis tas vestuves atidirbo, grįžo namo į Vilnių 6 ryto, atsigulė į lovą ir gauna iš nuotakos žinutę: nu, ką tu? Jau namie? Lovoj? Jis atrašė: na, taip. O ji: o aš ką tik į snukį gavau“, – juoko neslėpė Zigmantas.

Kaip išsirinkti savo šventės vedėją, ko geriau tądien nedaryti, kaip reaguoti į dalykus, kurie nepavyko ar sugriuvo ir kokią ekologišką alternatyvą fejerverkams siūlo vedėjas Z. Baranauskas žiūrėkite paskutinėje šio sezono laidoje „Šeškinės 20“, 20 val., per LNK.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder