Žurnalistė Elena Varnauskaitė vyrą italą tikisi prisišaukti makaronais

(1)

Naujausioje eksperimentinėje kulinarinėje LNK.LT laidoje „Valgoma ar nevalgoma“ – tikra itališka atmosfera, kupina ryškių emocijų, juoko ir netikėčiausių pokalbio temų. Aktoriaus Giedriaus Savicko virtuvėje svečiavosi LNK žurnalistė Elena Varnauskaitė. Makaronai – jos mėgstamiausias patiekalas, kurį pasiimtų net į negyvenamą salą. Giedrius ir Elena kartu išbandė tris skirtingus makaronų receptus.

E. Varnauskaitė neslėpė, kad dalyvauti laidoje sutiko vos išgirdusi, kad laidą veda G. Savickas. Aktorius taip pat negailėjo pagyrų viešniai.

„Per visą Lietuvos žurnalistikos laikotarpį tu man esi geriausia žurnalistė“, – sakė Giedrius.

Elena džiaugėsi, kad Giedriaus virtuvėje lankėsi tą dieną, kai šis bandė skirtingus makaronų receptus.

„Galvojau, kad nulaužėte mano sistemą. Yra du patiekalai, kuriuos moku gaminti – kiaušinienė ir makaronai“, – šmaikštavo žurnalistė.

Ji išdavė, kad makaronus moka ruošti puikiai ir tai – mėgstamiausias jos patiekalas, kurį pasiimtų į negyvenamą salą.

„Aš visą gyvenimą svajojau turėti vyrą italą. Gal šitaip jį prisišauksiu?“ – vylėsi viešnia.

Gamindami tris skirtingus makaronų variantus, Giedrius ir Elena šnekučiavosi apie viską nuo kirčiavimo taisyklių iki garsiausių žurnalistės interviu. Aktorius stebėjosi, kaip kalbininkai pataria teisingai kirčiuoti Burrata sūrio pavadinimą – kirčiuojamas paskutinis skiemuo, iškraipant itališką žodį.

„Jablonskio ketvirtajame vadovėlyje, trečiajame skyriuje, penkioliktoje eilutėje yra pabrėžta!“ – juokėsi aktorius.

„Valgoma ar nevalgoma“ virtuvėje Giedrius Eleną mokė technikos, kaip peiliu greitai smulkinti žalumynus. Deja, ši technika Elenai nepasiteisino – pirmą kartą laidoje teko tvarstyti žaizdą ir valyti kraują.

Paklausta, ar keliaudama po Lietuvą ir bendraudama su įvairiausiais žmonėmis, Elena sulaukia pasiūlymų paragauti neįprastų patiekalų, žurnalistė prisiminė, kokį delikatesą teko ragauti prieš kelis mėnesius vykusiame ūkininkų proteste sostinėje.

Kuri kuilio kūno dalis Elenai pasirodė mąslaus skonio, kokių patiekalų nuo vaikystės negali pakęsti laidos viešnia ir kuris makaronų patiekalas Giedriui ir Elenai patiko labiausiai? Atsakymai – juoko pilnoje eksperimentinėje kulinarinėje LNK.LT laidoje „Valgoma ar nevalgoma“.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder