Žymūs keliautojai gimnazistus drąsino veikti

Baltijos gimnazija tęsia Prasmingų susitikimų ciklą. Sausio 27 d. gimnazistai turėjo progą pasikalbėti su keliautojais-žurnalistais Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi.

Pokalbį moderavusi abiturientė Auksė Zykutė domėjosi svečių mokyklinėmis patirtimis, karjeros iššūkiais, kelionių atradimais. 

„Jei sugrįžčiau į mokyklą, būčiau drąsesnis, daugiau galvočiau savo galva ir mažiau kreipčiau dėmesį į suaugusiųjų bauginimus,“ - sakė V. Radzevičius. 

Moksleivius domino, kaip nugalėti „perdegimo“ simptomus, ar verta jaunam žmogui leistis į kelionę neturint daug pinigų.

„Mes taip pat pavargstame, apima nuobodulys. Bet jeigu norite kažko pasiekti, reikia susidėlioti prioritetus ir veikti. O keliauti visada verta, tik įvertinkite rizikas, susiplanuokite“, - ragino M. Starkus.

Tris dešimtmečius kartu dirbantys žurnalistai turi planų nustebinti TV žiurovus ir jau galvoja apie naują projektą, kuris, Vytaro vertinimu, bus tarsi „vyšnaitė ant torto“, tačiau neatskleidė paslapties, nes laikosi nuostatos apie ateities planus niekam nepasakoti.

Prasmingų susitikimų ciklas Baltijos gimnazijoje vyksta antrus metus. Savo patirtimis ir patarimais su mokiniais dalinosi verslininkas Robertas Dargis, Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, rašytojas Robertas Petrauskas, žurnalistė Agnė Bukartaitė ir kt.

Jurgita Račkauskienė

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder