4 Zodiako ženklai, kuriems neįdomi kitų nuomonė

4 Zodiako ženklai, kuriems neįdomi kitų nuomonė

Galite maldauti, pulti į kojas, pateikti argumentus – jie vis tiek padarys savaip. Tai didžiausi Zodiako užsispyrėliai, neketinantys klausytis kitų žmonių patarimų ir nuomonės.

 

Jautis

Jei pasakysite Jaučiui, kad reikia eiti į kairę, jis iš karto pasuks į dešinę. Net jeigu ten akligatvis, jis pramuš ragais sieną ir padarys taip, kaip manys esant reikalinga.

Dėl visko kalta Žemės stichija – būtent ji apdovanojo Jaučius neapsakomu užsispyrimu. Ir apskritai, Jaučiai visada teisūs, tad nėra ko lįsti prie jų su savo patarimais.

Vėžys

Galite belsti į Vėžio šarvus nors iki pamėlynavimo. Galite jį užversti dovanomis ir vilioti pažadais. Vėžys niekada nesutiks su svetima nuomone – na, nebent ji sutaps su jo paties nuomone.

Nesukalbami Vėžiai nekenčia nusileisti, ir net suvokę savo klaidas jie toliau judės neteisinga kryptimi – tegul jiems bus blogai, užtat jie ir vėl išvengė kompromiso.

Mergelė

Yra vienintelė teisinga nuomonė – ir tai Mergelės nuomonė. O visa kita – pinklės, jūs tikriausiai norite supainioti Mergeles ir išmušti jas iš teisingo kelio.

Tik Mergelės gali sukurti genialų planą, o jeigu jūs lendate su savo patarimais, vadinasi, jus siuntė konkurentai. Na, taip mano Mergelės ir nesileidžia būti kvailinamos.

Ožiaragis

Ožiaragiai jokiu atveju nesiruošia klausytis jūsų patarimų – jeigu jie ką nusprendė, ginčytis beprasmiška. Gali būti, kad Ožiaragiai demonstruoja savo valios jėgą, o gali būti, kad ginčijasi tiesiog iš įpročio.

Ir apskritai, jeigu jie su jumis sutiks, reiškia, parodys savo silpnumą, o stipriems Ožiaragiams tai netinka pagal statusą.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder