Ką kiekvienam Zodiako ženklui reikia padaryti dar šiemet, kad gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę

Pagrindinis nurodymas visiems Zodiako ženklams šiuo laikotarpiu – suteikti pagalbą tiems, kuriems jos reikia.
 

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui primygtinai rekomenduojama atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Šiuo laikotarpiu jis turėtų saikingai veikti ir neapsikrauti darbais. Svarbu suvokti, kad ne visada reikia prisiimti visą atsakomybės naštą – verta išmokti perduoti kai kurias užduotis kitiems.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Darbą pakeisti norintis Jautis turėtų pagalvoti apie naujų profesinių galimybių paiešką. Tai gali būti galimybė išsivaduoti iš priklausomybės nuo viršininkų ir turėti daugiau laisvės finansiniuose reikaluose. Tiems, kurie dirba aktyviai, svarbu skirti laiko poilsiui, kad būtų išlaikyta darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu Dvyniams teks parodyti išmintį ir atleisti visiems, kurie kada nors juos įžeidė. Vietoj ilgalaikių nuoskaudų ir kapstymosi prisiminimuose geriau spręsti konfliktus ir išsiaiškinti nesusipratimus. Susėsti kartu ir aptarti nesutarimų priežastis – tai padės sukurti darnesnius santykius.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys turėtų atkreipti dėmesį į jį supančią aplinką ir stengtis skirti laiko artimiesiems. Galbūt vienam iš jūsų šeimos narių ar draugų reikia dėmesio ir paramos. Svarbu būti atviram pagalbos prašymams ir, jei reikės, atidėti kai kuriuos savo darbus, kad galėtumėte pasirūpinti artimaisiais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Baigiantis metams, Liūtui patariama susitelkti į savo pagrindinį darbą ir užbaigti tuos dalykus, kurie jau seniai laukia pabaigos. Dalį laisvo laiko reikia paaukoti buitiniams rūpesčiams ir susikaupusioms problemoms spręsti. Jei gerai padirbėsite ir susidorosite su visomis užduotimis, patirsite pasitenkinimą atliktais darbais, galėsite laisviau atsikvėpti ir mėgautis ramybe, nes jūsų nebeslėgs susikaupusių nebaigtų darbų našta.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei teks peržiūrėti savo gyvenimą, apsvarstyti planus ir pagalvoti apie ateities veiksmus. Šis laikotarpis palankus rimtai pamąstyti apie savo vietą pasaulyje, tikslus ir prioritetus. Galbūt būsimi pokyčiai palies ne tik vidinį pasaulį, bet ir kai kurias išorines sritis, įskaitant finansinę situaciją. Svarbu pasiruošti naujiems iššūkiams ir nesipriešinti permainoms.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės šių metų pabaigoje pateks į situaciją, kuri gali sutrikdyti jų įprastą ritmą. Svarbiausia yra ramus požiūris į tai, kas vyksta, ir gebėjimas neimti visko į širdį. Tik išlaikydami emocinį stabilumą jūs galėsite sėkmingai įveikti sunkumus ir pasiekti norimų rezultatų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono šių metų pabaigoje laukia daug malonių netikėtumų ir perspektyvų. Jam svarbu būti dėmesingam ženklams, kuriuos siunčia Visata, ir teisingai juos interpretuoti. Likimas suteikia galimybių augti ir tobulėti, o lankstumas priimant permainas bus labai svarbus. Atvirumas naujiems dalykams padės jums išnaudoti visas palankius šio meto momentus.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui iki metų pabaigos primygtinai rekomenduojama skirti laiko veiklai, kuri teikia daugiausia džiaugsmo ir malonumo. Tai gali būti įvairūs laisvalaikio pomėgiai, hobis, sportas, meditacija, joga, šokia, kulinarijai ar rankdarbiai. Santarvė su savimi ir vidinė ramybė bus atrasta per mėgstamą veiklą, o tai Šauliui suteiks papildomos energijos ir įkvėpimo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis ypatingą dėmesį turėtų skirti savo antrajai pusei. Svarbu išsiaiškinti visus jos norus ir poreikius, stengtis juos įgyvendinti. Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams horoskopas žada malonius susitikimus ir galimybę susirasti sau porą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui šių metų pabaigoje verta susirūpinti savo išvaizda. Apsilankymas grožio salone, šukuosenos pakeitimas, naujo makiažo ar net plaukų spalvos išbandymas – visa tai sukurs naujumo jausmą ir gali būti raktas į įdomius asmeninio gyvenimo pokyčius.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Patarimas Žuvims: stenkitės daryti gerus darbus. Užsiimkite labdara. Padėkite tiems, kuriems reikia jūsų pagalbos, pasirūpinkite vienišais senyvo amžiaus žmonėmis. Už gerumą jums bus gausiai atlyginta. Jūsų laukia daug šviesių akimirkų ir džiaugsmingų susitikimų.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder