Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Banditu gauja
Banditu gauja, 2022-12-04 21:22

Lietuva uzvalde organizuota banditu gauja

Kam dirba
Kam dirba, 2022-12-02 23:21

Ar bera klausimu, kam dirba si valdzia?

arunas
arunas, 2022-12-02 12:43

vienareiksmiai bestuburis moliuskas klaipedos meras,del jureivystes mokyklos.koks turi buti ilgaausis meras,kad nestovetu muru uz sia k l a i p e d o s mokykla.lyg ir drysta dar karta tapti meru.

arunas
arunas, 2022-12-02 12:42

vienareiksmiai bestuburis moliuskas klaipedos meras,del jureivystes mokyklos.koks turi buti ilgaausis meras,kad nestovetu muru uz sia k l a i p e d o s mokykla.lyg ir drysta dar karta tapti meru.

, 2022-12-02 12:40

vienareiksmiai bestuburis moliuskas klaipedos meras,del jureivystes mokyklos.koks turi buti ilgaausis meras,kad nestovetu muru uz sia k l a i p e d o s mokykla.lyg ir drysta dar karta tapti meru.

John Silver
John Silver, 2022-12-01 09:37

Visi pavargo nuo tavo komentarų.Geriau papasakok tautai, kaip tau pavyko, dirbant Lietuvos karinio jūrų laivyno kapitonu, nusipirkti skalbimo mašiną už 6000 dolerių.Kas tau padarė rusų vagių tatuiruotes?

Gerhard
Gerhard, 2022-12-01 09:28

Vilniaus universiteto absolventai valdo daug metų valstybę. Jiems visiška dzin į Klaipėda, tik valdybos svarbu kokioje nors Klaipėdos naftoje ar uosto direkcija išparceliuoti. Kai pradėjo vadovauti ir įdarbinti Laivininkystėje vilniečius tai ir baigėsi įmonė.

Algimantas Požela
Algimantas Požela, 2022-11-30 15:34

Manyčiau, kad čia jokie komentarai nepadės? Ir ko labai gaila, tai kad visą savo gyvenimą atidavei jūrai tikėdamas, kad o gal atsiras JŪRIŠKAI mąstančių žmonių, kurie sukurs tą JŪRINĘ valstybę, na jeigu ne valstybę, tai bent kokį skautų būrelį, kuris pamėgintu siekti to tikslo? Nėra pas mus nei vieno verslininko, kuris ką nors suvoktu apie tą jūrinį biznį, yra tik pirk-parduok arba sėk runkelius? Jūra tai pliažas, pagerti alaus kopose žiūrint į jūrą? Aš suprantu ir pažįstu jūrų kapitoną J. Liepuonį, kuris mėgina ką nors nuveikti, bet pagal mano patirtį (1959-2004-XI-jūra, 2004-2012-VII-LAJM) tai bergždžias reikalas? Aš visą savo GALIMA veikla( LJS, Sąjūdis, IFSMA) stengiausi, kad nors kaip išlaikyti laivyną, bet man atrodo, kad Lietuvoje nėra jūrinio mąstymo, sampratos, tiesiog Lietuviu genuose, jiems norisi sėsti ant žirgo ir joti, kažkodėl, tą žirgą girdyti prie juodosios jūros, ar nekeista? Kodėl nesėdus į geldą ir nepamėginus kur nors nusiirti, ką nors atrasti? Ne nesiyrė? Manyčiau, kad reikia skirti vištą ir antį, o vienos iš kažkaip tai iki šiol niekas neišmokė plaukioti? Kaip visada yra prisiplakėlių prie valdžios, kurie nieko nesuvokdami pataikavo dėl postų, "šiltų" vietelių ir taip griovė tas užuomazgas jūrinės valstybės. Vienas išrinktas, tarp kitko Klaipėdoje, dėstydavo, " ...mane išrinko ir mūrininkai..." , kai paklausdavome ką jis nuveikė seime? Tai čia apie Klaipėda, o Vilniaus valdininkai niekada nieko negirdėjo ir nenorėjo girdėti, nes neturi to "geno". Mūsų naujos Lietuvos istorijoje kokioje ministerijoje, seime, prezidentūroje ar kokiame nors departamente buvo ar yra kokie nors patarėjai, ekspertai ar valdininkai, kurie turį jūrinį-inžinierinį-ekonominį-finansinį išsilavinimą šioje srityje? Tai kaip mes-piliečiai-tauta paveiksime tą geną? Labai, labai GRAUDU!!!🐅⚓🚢

Mechanikas
Mechanikas, 2022-11-30 07:54

Visiems forumo dalyviams - LABAS RYTAS. PKapitonas Liepuonius visada sako tiesą. Jo širdis visuomet plakė su laivyno širdim. Tik nesutiksiu su jo pasakymu: "Taip žingsnis po žingsnio jūrinė valstybė ir naikinama, kad ir kaip gaila, mūsų pačių rankomis." NE mūsų rankomis, o rankomis, purtančias mūsų kišenes ir valstybę. Žinau tiksliai, kad jei batus remontuoja duonkepys- gerai nesibaigs. Niekada nežinojo ir nežinos Vilniaus "gudra.....ai" apie tai kaip daryti jūrininkus. O Senčila buvo tikrai aukšto lygio specialistas. Jam pradėjus vadovauti KJM tiesiog nušvito ir sužėrėjo. Ar ne todėl paliko šį postą, sužinojęs apie būsimus draskymo planus?

Nord
Nord, 2022-11-29 10:11

Vadovavo gerbiamas ponas Senčila, niekam net minčių nekildavo tokių, LAJM atsilaikė net per "valstietės" Petrauskienės "švietimo reformų" vajų. Na KU yra KU, bet prie ko buvęs VGTU (TECH)? Gerai buvo vieno komentatoriaus pasakyta, kad remti mokyklą galėtų jūrų verslas, jūrų uosto direkcija. Klaipėda jau greit turbūt nieko savo neturės, kaip ir kiti Lietuvos regionai. "Sąjūdžio" laikais buvo kovojama su "stipriu centru" Maskva. Buvo įspėjimai, kad ir mūsų Vilnius netaptų "stiprių centru" po Nepriklausomybės atkūrimo. Daug kas į tai numojo ranka, o laikui bėgant taip ir atsitiko...

Pastebėsiu
Pastebėsiu, 2022-11-29 08:49

naikinama ne tik jūrinė valstybė. Naikinama Valstybė.

Liks...
Liks..., 2022-11-29 00:28

Jankiu poligonas ir prekibos centrai plugams ! Geroves valstybe...prapisot viska ka turejot....

viskas pagal planą
viskas pagal planą, 2022-11-28 22:29

iš pradžių, jūrinė valstybė visada išbombina savo laivyną, po to sunaikina kadetų mokyklą, o tada jau galima užraukti ir jūreivystės mikyklą

Koks dar vilnius
Koks dar vilnius, 2022-11-28 19:54

Jie ten sostines veikejai laivo nuo krantines neatskirtu..
O paremti galetu uosto juru verslas ir kvjd

Na
Na, 2022-11-28 19:45

Tai juk puskvailiu valdžia Lietuvoje. Viena tokia Europoje. O meras tai išdavikas pas komunistus nubėgo. Ar čia lietuvis?

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.