Keltų keleiviai testuojami ir Klaipėdoje, ir Karlshamne

Pasak AB „DFDS Seaways“ komunikacijos vadovo Baltijos šalims Vaido Klumbio, keltų keleivių testavimas sklandžiai vyksta tiek Karlshamne (Švedija), tiek Klaipėdoje.

Lietuvai įvedus prievolę atvykstantiems į šalį turėti ne senesnį kaip 72 val. neigiamą koronaviruso testą, DFDS iniciatyva nuo kovo 9 d. sudarytos sąlygos plaukiantiems iš Karlshamno uosto privačiai pasidaryti testą prieš įlipant į keltą. Už 1,9 km nuo terminalo, kuriame švartuojasi DFDS laivai, kartu su privačia laboratorija įrengta testavimo erdvė.

 

Ir dabar dar šis punktas yra gana populiarus. Keltų keleiviai gana intensyviai naudojasi jo paslaugomis. Jame per dieną vidutiniškai testuojami 46 žmonės.

Beje, šis testavimo punktas praplėtė savo pajėgumą. Dabar jame yra trys kambariai, kuriuose testuojami iš anksto užsiregistravę žmonės. Dar vienas kambarys yra skirtas keleiviams, kurie nėra iš anksto užsiregistravę atlikti testą.

Vasario pabaigoje testavimo zona įrengta Centriniame Klaipėdos terminale. Jame atliekami kokybiniai SARS-CoV-2 antigeno tyrimai iš nosiaryklės arba seilių ėminio.

V. Klumbio teigimu, šiame terminale punktas dirba visu pajėgumu, per dieną testuojama vidutiniškai apie 30 žmonių.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder