Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Na nevykelis esi o tikejeis pasirodyti kad zinai ir technologijas krovimo ir specelizuotu laivu rusis. Geda bet 2 tau.
Petrai Petrai, 2021-06-17 13:15
Esi styyprei atsilijes, konteineriose geza viska.. pasidomek apie technologijas trasu ir nergi bitumo pervezimui konteineriose.. o del bulkeriu ir hoperiu biriem kroviniam ir bufetininkes klaipedos zino nes tai seniausias budas. Eik pasiskaityk geriau apie konteineriu modernezacija
Petrui, 2021-06-10 23:50
Tamsta jei nežinote tai ir nerašykite, kad konteineriais nepervežineja trašų, veža ir dar kokiais kiekiais... pakanka nueiti į birių kroviniu terminalo puslapi ir paskaityti
Petrui, 2021-06-10 06:40
Čia Jūs arba nuoširdžiai klystate ar nelabai suprantate konteinerių pervežimo technologiją. Baltarusiškos trąšos tikrai nepervežamos konteineriais. Trąšas vis tik perveža kaip ir visus birius krovinius specializuotais laivais vadinamais balkeriai (nuo angliško žodžio bulk t.y. įberti). Konteineriais pervežami visai kiti kroviniai, dažniausiai tai yra brangūs gaminiai - pradedant kartoninėmis dėžutėmis ir baigiant kompiuteriais ar sudėtingais automatizuotais įrenginiais ir net vaistais.
PETRAS PIKŠRYS, 2021-06-09 12:49
Nes konteinerius dabar pagrinde apkrauna baltarusiu trasos.. o tai siandiena srautas be ateities ypac per Lietuva.. nebent tuscius sandelioti ir remontuoti, o vyrint mes mokam :)
Nebus, 2021-06-07 22:43

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.