Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
nors
nors, 2021-11-26 17:32

mazas zingsnis i savivalda bet jis padarytas nors dalis pinigu liks miestui

Labai gerai
Labai gerai, 2021-11-26 16:30

Bet jei neduos tie sostines nevykeliai ar turim sekanti plana ar iranki kad ispesti tai kas priklauso Klaipedos krastui?

ezys
ezys, 2021-11-26 15:22

>>>Keista. Didzioji dalis imoniu veikianciu mieste juk nera valstybines ;) tad ir labai noredama savivaldybe i ju akcijas negaletu pretenduoti.
30% akciju turejimas, tai dar ne imones valdymas, nebent manote, kad opozicija valdo ;) Ka duoda 30% pelningai veikiancios imones akciju - tai teise i dividendus, ir jei manote, kad miestas, kuriame veikia uostas, nusipelno tik tarsos, triuksmo smarves ir ismaldos... na tokia jusu teise, bet logikos as tame nematau.

Keista
Keista, 2021-11-26 12:32

Keista situacija. Toks jausmas, kad kitas žingsnis bus, kad iš kiekvienos mieste veikiančios įmonės, savivaldybė reikalaus irgi dalies akcijų. Norint kažką valdyti, reikia pirma suprasti, kas tas yra. Vertinant šiandieninę savivaldos ir jai pavaldžių įstaigų valdymą, kuo toliau tuo labiau jais abejoju...

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.