Romas Karmazinas ir Egidijus Skarbalius

Partnerystė - platesnėms karjeros galimybėms jūroje

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su daugiau kaip dvidešimt penkerius metus sėkmingai veikiančia kompanija „Baltnautic Shipping“. 

Tai tarptautinė kompanija, turinti ne tik gausų savo laivyną (šiuo metu jį sudaro 31 laivas), bet ir frachtuojanti kitus laivus, besirūpinanti jų techniniu valdymu, įdarbinanti jūrininkus visame pasaulyje.

„Klaipėdos P. Lindenau mokymo centras turi labai gilias jūrininkų rengimo tradicijas, todėl džiaugiamės galėdami suteikti jaunimui plačias galimybes atlikti praktikas laivuose, tikimės, kad baigus mokslus jie norės čia įsidarbinti ir kurti savo ateitį plačiausiuose jūriniuose vandenyse.

Jūrininkų poreikis visame pasaulyje išlieka vis labiau aktualus, todėl kiekvienas, pasirinkęs jūros kelią gali neabejoti, kad ras savo vietą augančiame laivybos sektoriuje.

Per metus mes laivuose įdarbiname apie pusę tūkstančio įvairaus profilio jūrinės srities specialistų.

Ypač reikalingi kapitonai, kapitonų padėjėjai, motoristai, vyr. mechanikai, inžinieriai, elektrikai, laivo virėjai“, – sakė jūrų kapitonas Romas Karmazinas, UAB „Baltnautic Shipping“ laivyno  superintendantas.

Sutartį pasirašęs Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius dr. Egidijus Skarbalius akcentavo, kad kiekviena pasirašyta partnerystės sutartis – tai abipusė nauda ir verslui, ir mokymo įstaigai.

Ypač svarbu, kad tokios sutartys suteikia besimokantiems  platesnes praktikos galimybes.

„Mūsų mokymo centras vadovaujasi pozicija, kad besimokantieji įgytų ne tik teorinių žinių, bet ir gerų praktinių įgūdžių.

Puiku, kad nuo šiol mūsų bendruomenės nariams bus dar daugiau progų semtis patirties įvairaus tipo laivuose, mokytis, tobulėti ir įsilieti į darbo rinką.

O tai padaryti jie gali labai operatyviai – vos užvėrę mokyklos duris, jie savo rankose laiko ne tik profesinį diplomą, bet ir visus reikalingus jūrinius dokumentus, kurie atveria kelius dirbti viso pasaulio laivuose.

Kadangi šiuo metu vyksta papildomas priėmimas į profesines mokyklas, noriu paraginti visus pasinaudoti proga ir įsilieti į mūsų centro gretas“, – sakė dr. E. Skarbalius.

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras siūlo mokytis pagal keliolika profesinio rengimo programų.

Šiuo metu centras rengia ekspeditorius, jūrų uosto krovinių logistus, jūreivius, motoristus, laivų virėjus, laivų stiuardus, atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojus, laivų korpusų surinkėjus, laivų sistemų ir įrenginių montuotojus, laivų elektrikus, metalo apdirbimo staklių operatorius, santechnikus, suvirintojus, elektrikus, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder