Siaučiantys vėjai prailgino buvusio didžiausio pasaulyje kruizinio lainerio viešnagę Klaipėdoje (1)

Klaipėdoje siaučiantys stiprūs vėjai pakoregavo buvusio didžiausio pasaulyje amerikiečių kruizinio lainerio "Voyager of the Seas" kelionės planus – laivas su 2200 turistų lieka Klaipėdoje pernakt. Tikimasi, kad vėjas rytoj aprims ir kruizinis laineris toliau tęs savo savo maršrutą po kitų šalių uostus.

Vėjas sustabdė laivą Klaipėdoje

„Vėjas sustabdė laivą Klaipėdoje", – savo Facebook paskyroje rašė Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.  

Taip pat ji pridūrė, kad šią savaitę kruiziniai laivai Klaipėdą puoš kone kasdien.

„Šiandien 2,2 tūkstančių, rytoj- 2,5 tūkstančių, poryt - virš 1000 atvykstančių kruizinių svečių. Smagūs tie "mažyliai" laiveliai. Ir miesto puošmena", - pasidžiaugė R. Savickienė.

Kas nespėjo šiandien pamatyti šio prabangaus laivo, trečiadienį 6 val. ryte galės jį išlydėti iš Kruizinių laivų terminalo.

Šiandien VE.lt jau rašėme, kad "Voyager of the Seas"  kruizinis laivas mūsų mieste - ne naujokas. Jis Klaipėdoje svečiavosi ir liepos 1 dieną.

Laivo ilgis – net 311 metrų.

Jis sunkiai įsitenka Kruizinių laivų terminale, tad klaipėdiečiai ir miesto svečiai jau iš toli pastebi šį laivą gigantą ir žingsniuoja jo apžiūrėti iš arčiau.

Laive gali tilpti 3 600 keleivių. Skaičiuojama, kad jo vertė – apie 650 milijonų JAV dolerių.

Šis laivas pradėtas eksploatuoti 1999 m. rudenį.

Tuo metu jis buvo didžiausias kruizinis laineris pasaulyje.

Šis kruizinis laivas išskirtinis ir tuo, kad pirmasis laive įrengė laipiojimo uolomis sieną (vyksta profesionalios varžybos) ir ledo čiuožyklą (rengia pasirodymus net olimpiečiai).

Šiomis pramogomis „Voyager of the Seas" kruizinio laivo turistai gali naudotis iki pat šiol.

Laive yra ir daugiau sportinės veiklos: krepšinio ar tinklinio tarptautinių išmatavimų aikštelės, mini golfo aikštynas, banglenčių simuliatoriai, laivo denyje - didžiulės vandens čiuožyklos.

Be sportinių pramogų laive apstu kitų užsiėmimų: yra lauko kino teatras, naktiniai klubai, taip pat ir teatras su trijų lygių programa, kviestiniais atlikėjais, magais ir aviaciniais triukais, kazino, bingo žaidimai, vyksta šokių pamokos, meno aukcionai, seminarai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder