drakonų lenktynės

Vikingų laivų drakonų lenktynės sugrįžta – skelbiama registracija

Laukiamiausias Jūros šventės sporto renginys – vikingų laivų drakonų lenktynės sugrįžta ir skelbia registracijos pradžią.

Neatsiejama jūros šventės dalimi tapusios varžybos Danės upėje šiemet vyks jau 13 kartą. Renginio organizatorius – Uosto direkcija – varžybose laukia tiek joms jau ištikimų komandų, tiek šiemet pirmą kartą nuspręsiančių dalyvauti irklavimo aistruolių.

„Azartas, emocijos, greitis – visa tai apie jau neatsiejama Jūros šventės tradicija tapusias vikingų laivų drakonų lenktynes. Paprastai registracija į šį renginį baigiama žaibiškai, tad kviečiame ilgai negalvoti ir nerti į nuotykį ant vandens. Laivais ir kita reikalinga įranga kaip ir kasmet pasirūpins Uosto direkcija, o varžybų dalyviams telieka nestokoti geros nuotaikos, sugalvoti komandos šūkį, trumpą prisistatymą ir sutelkus visas jėgas kuo greičiau įveikti 500 metrų ilgio trasą Danės upėje“, – teigia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Registracija į drakonų valčių lenktynes vykdoma iki liepos 1 dienos el. paštu [email protected], o registruotis kviečiamos komandos, kurias sudaro: 8 irkluotojai, 1 vairininkas laivo gale ir 1 būgnininkas laivo priekyje. Maksimalus komandų skaičius – 40.

Vikingų laivų drakonų lenktynės vyks liepos 22 dieną.

Praėjusiais metais varžybose rungėsi net 42 komandos, iš jų 8 iš užsienio valstybių – Kanados, Suomijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Portugalijos. 2022 metais nepralenkiami buvo ir pirmąją vietą iškovojo komanda „Atsipūtę“, distanciją įveikusi per 2,26 minutės. Antroji vieta atiteko komandai „Kogas“, trečioji – komandai „Žalčiai“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder