Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sveiki, Ne i tema, bet noriu pasiteirauti, ar uzsakinejote cia baldus ? : https://limadesign.lt
Maksas, 2021-06-15 16:37
Jei piliečiai yra kažkas kita, o ne valstybė, KVJUD direktorius situacijos nekomentuoja, Grubliausko pozicija yra neaiški, na o KLASCO psiaudo vadovas V. Štumbergas bijo savo šešėlio - tai kas priima sprendimus?
Dokininkas, 2021-06-11 18:37
Fantazijai nėra ribų, "laikinos" klasco palapinės pagal nuomos sutartį turėjo būti nugriatos prieš porą metų, o stovi ir stovės toliau užimamos miesto žemę, o jie svajoja apie žiemos uostą. Ką jūs rūkot prieš rašydami straipsnius?
Igis, 2021-06-09 18:46
Čia ta vieta, kur susikerta miesto gyventojų ir didelių uosto pinigų interesai. Kadangi miesto interesų atstovauti šiuo metu nėra kam, galime tik paverkšlenti ir pasvajoti, žiūrėdami į Stokholmą ar Rygą.
Svečias, 2021-06-08 18:05
P. Daliai prieš rašant tokis grėsmingus žodžius "šaldytuvas, kuriame šaldoma amoniu. Tai labai baisi cheminė medžiaga." straipsnio pradžioje vertėtų prisiminti neorganinę chemiją. Nėra tokios medžiagos "amonis", yra amonio jonas, įeinantis į įvairių azotinių medžiagų sudėtį. Gryna medžiaga, naudojama šaldytuve, yra amoniakas, tai du visai skirtingi dalykai.
Antanas, 2021-06-08 16:32
Geriau parašykite, kas sugalvojo perduoti Dangės pontonines laivų krantines administruoti Pilies uostelio komersantams ir kodėl jie draudžia miestiečiams ten švartuoti savo laivus. Tamsūs reikaliukai.
Svečias, 2021-06-08 16:02
ar ir tuos Klasco privačius sklypus kur stovi "laikinos" palapinės bjaurojančios miestą už valstybinio uosto tvoros Seimas neleidžia paskirties keisti? Jie tai tikrai ne valstybinio uosto teritorija. O gal situaciją įvardinkime tikrais vardais ir ji pasirodys daug primityvesnė ir paprastesnė - V.Grubliauskui reikia savo festivaliams paramų, jis jas iš Klasco ir Achemos nuolat gauna ir todėl nieko keisti neleidžia ne Seimas, o mūsų pačių išsirinktas meras.
Makaronai, 2021-06-08 12:04

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.