Deimantas Bugavičius

Apeliacinis teismas baigė nagrinėti Deimanto Bugavičiaus nužudymo bylą

Lietuvos apeliaciniame teisme nagrinėjamoje Deimanto Bugavičiaus nužudymo byloje, kurioje buvo atliktas įrodymų tyrimas, baigtos sakyti baigiamosios kalbos, taip pat nuteistieji Hansas Erikas Ehvertas (Hans-Erik Ehvert), Arle Grabbis (Arle Grabbi) ir Ričardas Baika pasakė savo paskutinius žodžius.

Apeliacinio teismo teisėjų kolegija, atsižvelgusi į baudžiamosios bylos apimtį ir sudėtingumą (bylą sudaro daugiau nei 50 tomų, gauti 6 apeliaciniai skundai), į apeliaciniuose skunduose keliamų klausimų spektrą, kolegijos narių užimtumą kitose nagrinėjamose bylose bei rašomus procesinius sprendimus, galutinio procesinio sprendimo paskelbimą numatė 2022 m. spalio 5 d. 11.30 val.

Šią baudžiamąją bylą nagrinėjęs Kauno apygardos teismas Estijos piliečius H. E. Ehvertą ir A. Grabbį, taip pat Lietuvos pilietį R. Baiką pripažino kaltais dėl tyčinio D. Bugavičiaus nužudymo.

Pirmosios instancijos teismas H. E. Ehvertui ir A. Grabbiui skyrė 16 metų laisvės atėmimo bausmes, o R. Baikai – 13 metų laisvės atėmimo bausmę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder