girtavimas

Į duris baladojosi Covid-19 sergantis girtuoklis: saviizoliacija pratęsta areštinėje

Vakar vėlai vakare tramdyti neblaivaus chuligano atvykę uostamiesčio policininkai susidūrė su realiu pavojumi užsikrėsti koranavirusu. Į svetimus namus brovėsi Covid-19 segantis ir saviizoliacijos reikalavimų nesilaikantis vyras.

Klaipėdos policininkai iškvietimo į vieną Taikos prospekte stovintį namą sulaukė apie 22.33 val. Pagalbos paprašė jam gyvenantys klaipėdiečiai. Jie pranešė, kad alkoholio butelį rankoje laikantis nepažįstamas vyras daužosi į buto duris bei langus.

Kol pareigūnai atvyko į įvykio vietą, siautėjęs chuliganai pavargo. Policininkai prie minėto namo jį rado gulintį ant žemės. Nuo 34 metų vyro sklido aitrus alkoholio kvapas.

Patikrinus įtariamojo asmenybę duomenų bazėje  paaiškėjo, jog praėjusią savaitę, spalio 14 dieną, jam nustatytas Covid-19 virusas ir paskirta saviizoliacija. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę.

Klaipėdiečio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo. Asmeniui, medicinos įstaigos informuotam apie savo ligą ir įspėtam dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis bendraudamas su žmonėmis, sukėlusiam pavojų kitam žmogui užsikrėsti pavojinga ar ypač pavojinga užkrečiamąja liga griežčiausia gresianti bausmė - laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Sidebar placeholder