Į kaimyną pro langą sviedė rėmą su stiklu: metimas buvo netaiklus, tad teko panaudoti kumščius

Pietinėje uostamiesčio dalyje gyvenančių klaipėdiečių konfliktas peraugo į smurtinius veiksmus. Nuo įsisiautėjusio vyro vakar nukentėjo ne tik nepilnametis, bet ir kaimyno automobilis.

Šiandien uostamiesčio policininkai vis dar aiškinasi vakar, po pietų, Vingio gatvėje kilusio konflikto aplinkybes. Nesutarimai tarp vienas šalia kito gyvenančių klaipėdiečių baigėsi nusikaltimu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Juo įtariamas 34 metų vyras sulaikytas ir šią naktį praleido Klaipėdos apskrities VPK areštinėje.

Aistros užvirė apie 14.05 val., 60-mečiui klaipėdiečiui einant pro vieną Vingio gatvės daugiaaukštį. Tuo metu į jį pro langą ir sviestas medinis rėmas su stiklu. Metimas buvo netaiklus, tad niekas nenukentėjo. Tai padaręs kone dvigubai jaunesnis vyras po akimirkos išbėgo į kiemą ir ėmė konfliktuoti su pro šalį ėjusiu vyru.

Vien tik necenzūriniais žodžiais nepasitenkinta. Į darbą paleisti ir kumščiai. Įsiaudrinęs klaipėdietis sudavė kartu su nukentėjusiuoju buvusiam nepilnamečiui. Apie septyniolikmečio patirtus sužalojimus policija nepraneša. Tačiau medikų pagalbos jam neprireikė.

Nors konflikto vengęs 60-metis nuskubėjo į namus, tuo įvykiai nesibaigė. Vėliau į kiemą išėjęs vyras pamatė, kad yra išdaužtas jo "Ford Galaxy" priekinių durelių lango stiklas. Įtariama, kad tai padarė minėtas 34 metų kaimynas. Patirta žala įvertinta 50 eurų.

Klaipėdos apskrities VPK atstovė Asta Kažukauskienė "Vakarų ekspresui" sakė, kad tikslios įvykio aplinkybės ir priežastys paaiškės apklausus į areštinę uždarytą įtariamąjį. Šiandien ryte to padaryti dar nespėta.
 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder